Çukurova Balkon

Ziya Yılmaz: Türkiye'nin geleceğine yatırım yapıyoruz!

Ziya Yılmaz: Türkiye'nin geleceğine yatırım yapıyoruz! Ziya Yılmaz: Türkiye'nin geleceğine yatırım yapıyoruz!

DAP Yapı, insan formunda inşa ettiği Adam Kule projesini satışa sundu. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz, "Artık işimize dönme vakti. Daha fazla yatırım yapıp, çalışacağız" dedi.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Dragos'ta konseptini ve mimari formunu insandan alan "Adam Kule", DAP Yapı tarafından satışa sunuldu. 


Adalara nazır projede metrekare fiyatları 5 bin 500 liradan başlıyor.Fabrika arazilerinin toplanıp dönüştürüldüğü proje için 200 milyon lira yatırım yapacaklarını belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Yeni projemizle yorulan piyasalara moral vermek için Türkiye'nin geleceğine yatırım yapıyoruz" ifadesini kullandı. İnşaatın "belirsizlik" sevmeyen bir sektör olduğunun altını çizen Yılmaz, Adam Kule lansmanmı daha önce üç defa ertelettiklerini de hatırlattı. Yılmaz, "Bugüne kadar yatırımlarımızı yaptık çünkü Türkiye'nin geleceğine katkı sunmak istiyoruz. Ancak bu dönemde belirsizlikler, piyasaların dalgalanması kimseye iyi gelmedi. Artık daha güçlü şekilde yatırımlarımıza devam ediyoruz. Zaten ekonomiye odaklanma, ülkemiz için yeni hikayeler, başarı öyküleri yazma zamanı" diye konuştu. 


Ofis avantajı var 342 üniteden oluşacak Adam Kule'de 254 rezidans ve 88 home-ofıs yer alacak. Metrekaresi 5 bin 500 liradan başlayan projede, kişiye özel ödeme seçenekleri ve DAP Yapı bünyesinde oluşturulan "bedava ofis sistemi" gibi olanaldar da sağlanacak. 2017 yılında teslim edilmesi öngörülen projenin yüzde 47'sini sattıklarını vurgulayan Yılmaz, her projenin yüzde 40-45'ini eski projelerinden alım yapan müşterilerine sattıklarını söyledi. Adam Kule'nin Anadolu yakasında inşaatı tamamlanmak üzere olan istinaf mahkemesine çok yakın olduğunu belirten Yılmaz, ilk 8 katta yer alacak home-ofislerin burada çalışacak kitleye hitap edeceğini söyledi.


Ekonomi Gazetesi