10 şirket eleman peşinde!

10 şirket eleman peşinde!

Yurtiçi ve yurtdışında inşaat projeleri gerçekleştiren 10 şirket çeşitli alanlarda eleman alacak. Detayları öğrenmek için tıklayın. 

1) Varyap: İstanbul'un en büyük adliye sarayının inşaatına başlamak için gün sayan Varlıbaşlar Yapı insankaynakları yöneticisi, finansal analist, bütçe analisti, inşaat mühendisi, makine mühendisi, elektrik mühendisi, planlama mühendisi ve maliyet mühendisi alacak. Başvurular 19 Ekim'e kadar kariyer@varyap.com.tr adresine yapılabilecek.

2) ETS Eser İnşaat: Suudi Arabistan şantiyelerinde görevlendirilmek üzere Proje koordinatörü, proje yöneticisi, inşaat mühendisi, site yöneticisi, teknik ofis yöneticisi, makine mühendisi ve elektrik mühendisi alacak. Başvurular 19 Ekim'e kadar 0 312 492 09 17 nolu faksa veya arabistan@eser.com adresine yapılabilecek.

3) Multi Türkmall: Türkiye'nin en iddialı alışveriş merkezlerini inşa eden Multi Türkmall emlak devralma uzmanı ve asistanları alacak. Başvurular 29 Ekim'e kadar mcinbarci@multiturkmall.com adresine yapılabilecek.

4) D&T Grup: Otel, iş merkezi, konut, alışveriş merkezive endüstriyel tesislerin elektronemakink tasarım ve uygulaması konusunda faaliyet gösteren D&T Grup şantiye şefleri, saha mühendisleri ve tasarım mühendisleri alacak. Başvurular 0 216 527 52 10 nolu faksa veya info@dogu.com.tr adresine yapılabilecek.

5) TİMTAŞ İnşaat Müteahhitlik: Villa ve otel şantiyelerinde 10 yıldan fazla çalışmış üst yapı ve kaba inşaatta tecrübeli topoğraf, inşaat mühendisi, mekanik formeni, makine mühendisi, elektrik mühendisi, elektrik formeni, ince ve kaba işler şefi ile teknik ofis müdürü alacak. Başvurular timtasa@superonline.com adresine veya 0 312 446 15 64 nolu faksa yapılabilecek.

6) Genç İnşaat: Çubuk arıtma, Gediz-Simav yol ve Haymana-Polatlı yol şantiyesi için makine ve elektrik mühendisleri, Tra.zon ve Çubuk şantiyeleri için şantiye muhasebecileri, iş makineleri operatörleri, bakım ustaları, mobil vinç operatörleri ve kule vinç operatörleri alacak.

7) Metag İnşaat: Afganistan'daki yol işleri için inşaat mühendisi, arazi ölçümcüleri ve laboratuar yöneticileri alacak. Başvurular metag@metag-tr.com adresine veya 0 312 472 77 36 nolu faksa yapılabilecek.

8) Garanti Koza: Şirketin Koza Plaza yönetim departmanına ve Bahçeşehir'de başlayacağı projelere teknik müdür, elektrik mühendisleri ve makina mühendisleri alınacak. Başvurular jtinar@garantikoza.com.tr adresine veya 0 212 438 24 09 nolu faksa yapılabilecek.

9) Gültaş: İç mimar ve şantiye sorumluları alacak. Başvurular 0 212 356 92 30 nolu faksa veya begum@gultas.com adresine yapılabilecek.

10) Sehil İnşaat: Yurdışı projeleri için proje müdürleri, şantiye şefleri, proje mimarı, makine mühendisi ve elektrik mühendisi alınacak. Başvurular 0 212 325 40 49 nolu faksa veya sehil@sehil.com.tr adresine yapılabilecek.