103 Hane lansman öncesi yüzde 20'lik kısmını sattı! 1+1 265 bin TL!

103 Hane lansman öncesi yüzde 20'lik kısmını sattı! 1+1 265 bin TL!


Firma: Mega İnşaat

Proje: 103 Hane


Mega İnşaatın Kağıthane bölgesinde inşasına başladığı 103 hane Projesinin lansman öncesi bilgilendirdiği alıcı gurubuna yüzde 20' lik kısmını sattı. Projede yer alan 1 oda 1 salon daireler 265 bin TL'den satışa sunuluyor...


Mega İnşaatın Kağıthane bölgesinde inşasına başladığı 103hane Projesinin lansman öncesi bilgilendirdiği alıcı gurubuna %20 lik kısmını sattı.


Pazarlama direktörü Aşkın ÖNEN’in yaptığı açıklamada; Projemiz zaten uzun zamandır beklenen bir proje idi, teknik bazı aksaklılar yüzünden lansmanı geciken projemiz lansman öncesi satışlarına 26 Ağustos tarihinde başladı. Çok kısa sürede projenin %20lik kısmının satışı tamamlandı. Lansman öncesi liste fiyatından %3 indirim yaptıklarını belirten Önen Eylül ayı sonuna kadar bu oranda indirimle satışa devam edeceklerini bildirdi.


Kağıthane bölgesinde talep patlaması yaşadığını belirten Aşkın Önen bölgede bulunan ve inşası devam eden az sayıda projeden birisi olduklarını, butik site kavramında daire planları ve m2 büyüklükleri ile ideal ölçüde olduklarından dolayı bölgede ön plana çıkan bir proje olduklarını belirtti. Projemizde sloganında vurguladığımız gibi ‘Her oda bir balkona’ açılıyor. Bölgede her odanın balkona açıldığı ve her odanın ön cepheye baktığı tek projeyiz.


Kağıthane  103 Hane  iletişim:

Telefon : 0212 295 89 62

Web adresi: www.103hane.com


projeye sor