11 firma eleman arayışında

11 firma eleman arayışındaİnşaat sektöründe faaliyet gösteren 11 firma, projelerinde görevlendirmek üzere eleman alacak.


1. Girişimciler İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.: Personel konusunda 7 yıl deneyimli, Pro-Pratik Personel programına hakim, bordro düzenleyebilen, SSK internet işlemlerini yapabilecek, SSK formlarını düzenleyecek, inşaat sektöründe 5 yıl deneyimli, B sınıfı ehliyet sahibi, seyahat edebilecek "personel müdürü (REF: PM)" ve 5 yıl deneyimli  Ankara  dışı şantiyelerde görev alabilecek, Logo programına hakim, personel özlük dosyalarını hazırlayabilecek, tek düzen hesap planını bilen "şantiye muhasebecicisi (REF: SM)" alınacak. Adaylar özgeçmişlerini referans belirterek girisimcilerinsaat@girisimcilerinsaat.com adresine gönderebilir.

2. Cepe Yapı Giydirme Sistemler: Şirketin İstanbul Silivri'de faaliyet gösteren fabrikasında istihdam edilmek üzere; satış konusunda 3 yıl deneyimli, Rusça ve İngilizce bilen, Türk Cumhuriyetleri'ne ve Rusya pazarına hakim, fakülte mezunu "satış elemanı (Ref: 001), yapı giydirme konusunda 5 yıl deneyimli "teknik ofis genel koordinatörü (Ref: 002), proje bölümü için bilgisayarda teknik çözüm ve 3 boyutlu çizim yapabilen "yaratıcı mimar (Ref: 003), bilgisayarda çizim yapabilen inşaat teknikeri "şantiye şefi (Ref: 003)", yapı giydirme sektöründe 5 yıl deneyimli "usta ve eleman (Ref: 005) ve yapı giydirme sektöründe deneyimli, askerliğini yapmış eleman "taşeron ekipler (Ref: 006). Adaylar özgeçmişlerini referans kodlarıyla birlikte cv@cepe.com.tr adresine veya 0 212 716 50 08 numaralı faksa yollayabilir.

3. KMA Proje Yönetimi ve Ticaret Ltd. Şti.: İstanbul merkezli olarak Türkiye, Avrupa ve Hazar bölgesi ülkelerinde faaliyet gösteren, proje yönetim ve teknik danışmanlık hizmeti veren firmada mühendis kadrosunda çalışmak üzere; inşaat mühendisi (Ref: IM 0708), hakediş ve metraj mühendisi (Ref: HMM 0708), planlama mühendisi (Ref: PLM 0708), şantiye şefi (Ref: ŞŞ 0708), elektrik mühendisi (Ref: EM 0708), makine mühendisi (Ref: MM 0708) alınacak. Adaylarda aranan özellikler şöyle: MS Office'e hakim, İngilizce bilen, AVM, ofis, hastane veya otel gibi yapıların yapım ve yönetiminde çalışmış olmak. İlgililer özgeçmişlerini job@kma.com.tr adresine veya 0 216 573 83 44 numaralı faksa gönderebilir.

4. Özak Group Inter Yapı: Özak Grubu İnşaat Şirketi İkitelli ve Güneşli şantiyelerinde görevlendirilmek üzere; Autocad, Acad ve MS Office bilen, şantiye uygulamalarında deneyimli, iş merkezi inşaatında tecrübeli mimar "ince işler şefi (Ref: ÖİMİM)", proje okuyabilme ve saha tatbiki konusunda yönlendirici, elektrik kurumları ile ilgili resmi yazışmaları yapabilecek "elektrik mühendisi (Ref: ÖİEM)", meslek yeterliliği olan "harita mühendisi (Ref: ÖİHM)" , teknik üniversite mezunu "hakediş ve kesin hesap uzmanı (Ref: ÖİHU)", tercihen iş merkezi inşaatında deneyimli "şantiye şefi (Ref: ÖİŞŞ)", inşaat kontrolü yapabilen, Autocad ve MS Office bilen "inşaat teknikeri (Ref: ÖİİT)" ve teknik üniversite mezunu, 10 yıl tecrübeli "teknik ofis şefi (Ref: ÖİTOŞ) alınacak. Adayların en az 5 yıl deneyim sahibi olmaları ve Avrupa Yaka'sında ikamet etmeleri gerekiyor. İlgililer özgeçmişlerini referans kodunu belirterek 0 212 446 01 09 numaralı faksa veya ik@ozaktekstil.com.tr adresine gönderebilir.

5. Yedaş: Mecidiyeköy'deki dış ticaret şirketinde görev alacak; ihracat mevzuatına hakim, ofis programlarını kullanabilen "operasyon sorumlusu (Ref: OS)",  şantiye tecrübesi olan, Autocad kullanan "inşaat mühendisi (Ref: IM),  5 yıl mesleki deneyimi olan, su ve atıksu konusunda deneyimli, Autocad kulanan "elektrik mühendisi (Ref: EM)", ofis programlarını bilen "asistan sekreter (Ref: AS)". Asistan sekreterlik için sadece bayan, diğer alanlar içinse sadece bay adaylar başvurabilir. Tüm adayların İngilizce bilmesi gerekiyor. İlgililer özgeçmişlerini 0 212 266 41 00 numaralı faksa veya yedas@yedas.net adresine gönderebilir.