14. Yapı Sektörü Buluşmaları 21 – 22 Eylül'de!

14. Yapı Sektörü Buluşmaları 21 – 22 Eylül'de!Türk Serbest Mimarlar Derneği tarafından düzenlenen Yapı Sektörü Buluşmaları bu yıl 21 – 22 Eylül 2017 tarihlerinde düzenlenecek. Sektör temsilcileri TSMD Mimarlık Merkezi’nde bir araya gelecek.


Türk Serbest Mimarlar Derneği tarafından 2011 yılından beri düzenlenen Yapı Sektörü Buluşmalarının 14’üncüsü Yapı Endüstri Merkezi iş birliği ile 21 – 22 Eylül 2017 tarihlerinde TSMD Mimarlık Merkezi’nde yapılıyor.


 Yapı Sektörü Buluşması’nda yapı sektöründeki tüm tarafların bir araya gelerek karşılıklı bilgi alışverişinde bulunduğu önemli bir iletişim olanağı sunan ve gelenekselleşen bir etkinliğe dönüşecek.


Etkinliğin ilk gününde yapı sektörü firmaları, kamu ve özel sektör yatırımcı kuruluşlarla bir araya gelerek ikili görüşme yapabilecek, ikinci gün ise üyelerimiz olan mimarlık ofisleri ile görüşme imkanı sağlanacaktır.


Firma temsilcilerine iki günde çok sayıda yatırımcı kuruluş ve mimarlık ofisine tanıtım yapma imkanı sunan, güncel projeleri inceleme, kurum – kuruluş temsilcileri ile birebir tanışma imkanı sağlayan etkinliğe katılım ücreti 2 gün için 12.000 TL olup, 1 gün için 8.000 TL’dir.