19. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı 25 Nisan'da başlıyor!

19. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı 25 Nisan'da başlıyor! 19. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı 25 Nisan'da başlıyor!

ICCI 2013’ e bu yıl, 300 firma ve 15 bin sektör temsilcisinin katılması ve fuarda yapılacak ikili iş görüşmeleri sonucunda ise yeni ulusal ve uluslararası işbirliklerinin hayata geçirilmesi hedefleniyor...
Sektörel Fuarcılık, aynı anda fuar, konferans ve ikili iş görüşmeleri (B2B) gerçekleştirerek dünyada fuarcılık alanında bir ilk’ e imza atıyor. Türkiye’nin en büyük enerji ve çevre organizasyonu 19. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı - ICCI 2013, 24-25-26 Nisan 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak. Türkiye’nin bölge ülkeler arasında enerji merkezi haline gelmesini sağlayan ICCI 2013’ e bu yıl 300 firma ve 15 bin sektör temsilcisinin katılması bekleniyor.

 

ICCI 2013’de ise program sadece enerji sektörüyle sınırlı kalmayıp, aynı zamanda çevre sektörünü de kapsıyor. Bu bağlamda, Ortadoğu, Körfez Ülkeleri, Kuzey Afrika, Bağımsız Devletler Topluluğu ve Uzakdoğu ülkelerinin katılması planlanıyor.

 

2012 yılında yüksek başarı

ICCI 2012 18. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı B2B İkili İş Görüşmeleri etkinliği kapsamında 20 farklı ülkeden 73 Türk ve 22 yabancı firma bir araya getirilmiş ve araştırma sonuçlarına göre yüzde 90 müşteri memnuniyeti sağlayarak 136 toplantı gerçekleştirmiştir. ICCI 2012’de Avrupa firmalarının dışında, Ortadoğu, Bağımsız Devletler Topluluğu ve Çin’den özel delegasyonlar da etkinliğe katılmıştı.


 


Uluslararası firmalarla aynı masada


Sektörel Fuarcılık enerji ve çevre alanında faaliyet gösteren tüm şirketleri, bu alanda Türkiye'de düzenlenen en büyük fuar ve konferans etkinliğine davet ediyor. Yepyeni iş olanakları ve işbirliklerinin sağlanması ve ticaret hacminin genişlemesi amacıyla düzenlenen ICCI 2013 B2B İkili İş Görüşmeleri Etkinliğinde firmaların enerjilerini uluslararası bir sinerjiye dönüştürmesine aracılık etmesi amaçlanıyor. Fuarın ikinci günü olan 25 Nisan 2013 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi 11. Salon’da organize edilecek olan ikili görüşmeleri, Türk firmalarını Ortadoğu, Uzak Doğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri alım heyetleriyle aynı masada buluşturuyor.


Kayıtlar için geç kalmayın


19. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’nda düzenlenecek İkili İş Görüşmeleri etkinliği için şirketlerin kayıt başvuruları 10 Nisan 2013 gününe kadar devam ediyor. Fuar alanında tahsis edilmiş özel bir ortamda, önceden talebe göre belirlenen görüşme programı çerçevesinde, sadece işbirliği odaklı ve görüşme talep edilen firmaların yetkilileri ile aynı masada buluşma imkanından yararlanmak için kayıtlar sürüyor.