26 / 09 / 2022

2022 FAST işlem limiti değişti! Peki yeni FAST limiti ne kadar oldu? Kaç TL'ye yükseldi?

2022 FAST işlem limiti değişti! Peki yeni FAST limiti ne kadar oldu? Kaç TL'ye yükseldi?

Farklı bankalar arasında para göndermek ve almak isteyen vatandaşlar için saat ve gün sınırlamasını ortadan kaldırarak büyük bir kolaylık sağlayan FAST işlemi için limitler yeniden gözden geçirildi.Bankaların kapalı olduğu saatlerde işlem yapılabilmesini sağlayan havale sistemi FAST'te işlem limiti yükseltildi.. Düzenlenen FAST işlem limiti ile ilgili bilgilendirme Merkez Bankası tarafından yapıldı.. Peki, FAST limiti ne kadar, kaç TL oldu?


2022 yılı FAST işlem limiti ile ilgili Merkez Bankası’ndan yeni bir açıklama geldi. TCMB, 21 Şubat 2022 tarihi itibariyle güncellenen limit üzerinden işlemlerin gerçekleştirilebileceğini duyurdu ve yeni limiti açıkladı. Peki, Fonların Anlık ve Sürekli Transferi yani FAST için yeni limit kaç Türk Lirası oldu?
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön