26 / 03 / 2023

22 ayar altın bilezik fiyatları ne kadar oldu? 5 Nisan 2022 altın bilezik fiyatları...

22 ayar altın bilezik fiyatları ne kadar oldu? 5 Nisan 2022 altın bilezik fiyatları...

Milyonlarca vatandaş hem yatırım yapmak hem altın almak için sabahın erken saatlerinden itibaren Kapalıçarşı'daki altın fiyatlarını araştırıyor. Altının gramı şu dakikalarda 915 liradan işlem görürken altın bilezik fiyatları ne kadar oldu? İşte 5 Nisan 2022 altın bilezik fiyatları...Altın fiyatları Rusya Ukrayna arasında olumlu haberlerin gelmesi ile düşüşe geçerken, yatırımcılar ve altın almak isteyenler tarafından sabahın erken saatlerinden itibaren yakından takip ediliyor. Bir gram şu dakikalarda 915  liradan işlem görüyor. Peki  bilezik fiyatları kaç liradan satılıyor?  24, 18 ve 14 ayar altın bilezik bugün ne kadar? 

 22 ayar altın bilezik fiyatları ne kadar oldu? 5 Nisan 2022 altın bilezik fiyatları...

4 Nisan 2022 Pazartesi gününün altın ve altın bilezik fiyatları vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş; ons altın, gram altın ve dolar yatırımı yapmak isteyenler için her düşüş bir alım fırsatıdır dedi ve yatırımcıları altın konusunda uyardı. Bu kapsamda 22,18 ve 14 ayar altın bilezik fiyatları bugün ne kadar? İşte 5  Nisan 2022 altın bilezik fiyatları...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön