3. İstanbul 1.etaptaki ticari ünitelerin yarısı satıldı!

3. İstanbul 1.etaptaki ticari ünitelerin yarısı satıldı! 3. İstanbul 1.etaptaki ticari ünitelerin yarısı satıldı!

Başakşehir’in en büyük karma projesi 3. İstanbul projesinin 1.etap ticari üniteleri ihale usulü ile satışa çıktı. Yoğun talep gören ihalede bağımsız bölümlerin yarısının satışı yapıldı. 

3. İstanbul projesi Kayaşehir – Başakşehir, yeni havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsüne olan bağlantı yolları ile son dönemin en çok ilgi gören projesi olmayı başardı. Projenin 1.etap ticari üniteleri 21 Ekim’de yapılan ihaleyle satışa çıktı.

“Enflasyon ile mücadelede Euro’ya dolara inat Başakşehir’de 3. İstanbul’dan 3 büyük fırsat” sloganı ile çıkılan ihaleye Ordu , Kayseri , Rize, Viyana başta olmak üzere birçok farklı şehirden yatırımcılar katıldı.

55 bağımsız bölümün açık artırma ile satışa çıktığı projenin ihalesine büyük katılım sağlandı. Konut fiyatına ticari ünitelerin satıldığı ve satışa çıkan bağımsız bölümlerin yüzde 52’sinin satıldığı ihale, bölgeye ve projeye olan güvenin de göstergesi oldu. 

Lansmanı Aralık 2016'da yapılan 3. İstanbul projesinin ilk iki etabın yüzde 90’ı satılmış, satışların da yüzde 25’i yabancıya gerçekleşmişti.

3. İstanbul Başakşehir Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık, 3. İstanbul Başakşehir’in ulaşım kolaylığının her geçen gün daha da gözle görünür hale geldiğini belirterek bölgeye hızla artan ilgiye bağlı olarak Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilk iniş denemesi yapılan ve 29 Ekim’den itibaren aktif hale gelecek 3. Havalimanının projenin prim değerini daha da artıracağını belirtti. 

Saylık, “Teslim avantajı ve esnek ödeme planları katılımın yoğun olmasından etkiliydi. İhaleye gelen yoğun talep de gösteriyor ki 3. İstanbul Başakşehir projesinde hedeflerimizin de üzerine çıkacağız” dedi.

 

TESLİMLER HAZİRAN 2019’DA

112 bin metrekare arsa üzerinde yükselen proje mimari tasarımı ve çevre düzenlemesi ile dikkat çekiyor. Yüzde 80 ile çok geniş peyzaj alanları bulunan projede kapalı otopark, yürüyüş parkuru, sauna, bilardo, spa, süs havuzu, güvenlik, cafe, kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, restoran,  çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik hizmeti, futbol sahası mevcut.


3. İstanbul, TEM Otoyolu'na 5 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 30 dakika, E-5'e ve 3. Havalimanı'na 12 dakika,  Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne 20 dakika, Atatürk Havalimanı'na 12 dakika uzaklıkta bulunuyor. Projenin Haziran 2019’da teslimi planlanıyor.


3. İstanbul cadde mağazaları bugün satışta!

 


Tel: 0212 405 50 50    
Web: http://www.ucuncuistanbul.com/
 

pus