07 / 07 / 2022

3. İstanbul Air Başakşehir nerede? 

3. İstanbul Air Başakşehir nerede? 

Firma: Asaf İş Adi Ortaklığı

Proje: Air Başakşehir

3. İstanbul Air Başakşehir nerede sorusunun yanıtı ve lokasyon bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte 3. İstanbul Air Başakşehir nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...Satış sürecinin devam ettiği 3. İstanbul projesi Al Zamil, Seha Yapı, Adese ve Fuzul Yapı ortaklığı ile kurulan ASAF İş Ortaklığı ve Başakşehir Belediyesi işbirliğiyle yükseliyor.

3. İstanbul  Air Başakşehir  nerede? 
3. İstanbul Air Başakşehir nerede sorusunun yanıtı ve lokasyon bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte 3. İstanbul Air Başakşehir nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

3. İstanbul Air Başakşehir nerede sorusunun yanıtından önce proje detaylarına değinelim. 3. İstanbul projesinin son etabı olan Air Başakşehir projesinde ön talep toplanıyor. 

Kazancın Zirvesi sloganı ile tanıtılan Air Başakşehir projesinde ön talep avantajlarından yararlanmak isteyenler kazancinzirvesicom adresinde yer alan bilgi formunu doldurabiliyor. 

Ön talep sürecinin başladığı Air Başakşehir dairenizi ister kiraya verin, ister oturun, Başakşehir’de kazanan siz olun sloganıyla lanse ediliyor.

İstanbul Avrupa yakası Başakşehir'de yükselen 3. İstanbul Air Başakşehir projesinde farklı tip ve büyüklüklerde daire seçenekleri mevcut.

3. İstanbul Air Başakşehir nerede? 
Air Başakşehir projesi TEM'e 5 dakika, E-5 Karayolu'na 12 dakika,FSM Köprüsü'ne 30 dakika,  Metro Kent'e 2 dakika mesafede bulunuyor.

Web: https://www.kazancinzirvesi.com/
 


projeye sor