02 / 07 / 2022

Air Başakşehir nerede? Lokasyon bilgisi!

Air Başakşehir nerede? Lokasyon bilgisi!

Firma: Asaf İş Adi Ortaklığı

Proje: Air Başakşehir

Air Başakşehir nerede sorusunun yanıtı ve lokasyon bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Air Başakşehir nerede sorusunun yanıtı ve proje bilgileri...3. İstanbul projesi Al Zamil, Seha Yapı, Adese ve Fuzul Yapı ortaklığı ile kurulan ASAF İş Ortaklığı ve Başakşehir Belediyesi işbirliğiyle inşa ediliyor.

3. İstanbul projesinin son etabı olan  Air Başakşehir  projesinde ön talep toplanıyor. Peki Air Başakşehir nerede? 

Air Başakşehir nerede sorusunun yanıtı ve lokasyon bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Air Başakşehir nerede sorusunun yanıtı ve proje bilgileri...

Air Başakşehir nerede sorusunun yanıtından önce proje detaylarına değinelim. Kazancın Zirvesi sloganı ile tanıtılan Air Başakşehir projesinde ön talep süreci başladı. Proje 3. İstanbul projesinin son etabı olarak tanıtıldı.

3. İstanbul Air Başakşehir projesinde ön talep avantajlarından yararlanmak isteyenler kazancinzirvesicom adresinde yer alan bilgi formunu doldurabiliyor. Ön talep sürecinin başladığı Air Başakşehir dairenizi ister kiraya verin, ister oturun, Başakşehir’de kazanan siz olun sloganıyla tanıtılıyor.

İstanbul Avrupa yakası Başakşehir'de hayata geçirilen 3. İstanbul Başakşehir projesinde farklı tip ve büyüklüklerde daire seçenekleri sunuluyor.

Air Başakşehir nerede? Lokasyon bilgisi!
Ön talebin başladığı Air Başakşehir projesi TEM'e 5 dakika, E-5 Karayolu'na 12 dakika,FSM Köprüsü'ne 30 dakika,  Metro Kent'e 2 dakika mesafede yer alıyor.  

Web: https://www.kazancinzirvesi.com/


projeye sor