3.Havalimanı'nı Sompo Japan Sigorta 2018'e kadar sigortaladı!

3.Havalimanı'nı Sompo Japan Sigorta 2018'e kadar sigortaladı! 3.Havalimanı'nı Sompo Japan Sigorta 2018'e kadar sigortaladı!

Tamamlandığında altı pist ile yılda 150 milyon yolcuya hizmet vermesi beklenen İstanbul'un 3'üncü havalimanı, Finansbank aracılığıyla Sompo Japan Sigorta tarafından teminat altına alındı.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Dünyanın en büyük çaplı projeleri arasında yer alan ve tamamlandığında altı pist ile yılda 150 milyon yolcuya hizmet vermesi beklenen İstanbul'un 3'üncü havalimanı, Finansbank aracılığıyla Sompo Japan Sigorta tarafından teminat altına alındı. 1 Kasım 2018'e kadar geçerli olacak poliçe ile 5.8 milyar dolar değerindeki projenin üçüncü şahıs mali mesuliyet sigortası ise 11 milyon dolar bedel üzerinden teminat altına alındı. Sompo Japan Sigorta'nm teminat altına aldığı 3'üncü havalimanı inşaatının ilk fazında yolcu, kargo ve genel havacılık terminalleri, talisi yolları, yolcu köprüleri, teknik yapılar, hava trafik kontrol merkezi, rampa kontrol kuleleri, yüzey rampaları, VIP tesisleri, hastane ve tıbbi merkez bulunuyor. 


Star

pus