42. Cadde ticari üniteleri 13 Nisan’da satışta!

42. Cadde ticari üniteleri 13 Nisan’da satışta! 42. Cadde ticari üniteleri 13 Nisan’da satışta!

Temaşehir Konya projesinde ticari ünitelerin yer aldığı 42. Cadde dükkanları 13 Nisan’da satışa çıkıyor...


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) güvencesinde Konya’da hayata geçirilen Temaşehir Konya projesinde Ticari Ünitelerin yer aldığı 42. Cadde dükkanları 13 Nisan’da satışa çıkıyor.  42. Cadde projesinde toplamda 163 adet mağaza yer alıyor. 

TORKAM İnşaat İcra Kurulu Başkanı Mahmut Dereli, "Müşterilerimizin projelerimizden Ticari Ünite talebi gayet yüksek. Projemizde yer alan Ticari Üniteleri benzersiz ödeme planları ile alıcılara sunacağız. 42. Cadde’de dünyaca ünlü markalar ve prestijli Türk markaları yer alacak. Temaşehir projemiz Konya’ya benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatacak. 42.Cadde sadece Konya’nın değil, Anadolu’nun en hayat dolu ve en ihtişamlı adreslerinden biri olacak. Temaşehir Konya projemiz ayrıca, modern tasarımlı cami, park alanı, gençlik ve kültür merkeziyle birlikte modern şehircilik anlayışını bir arada sunacak. Benzersiz koşullarda satışa sunulacak Ticari Üniteler için alıcıların satış ofislerimizden randevu almalarını tavsiye ediyorum. Konyalıların tüm ihtiyaç ve isteklerini göz önünde bulundurarak geliştirdiğimiz projemizin tüm bölgeye hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

TEMAŞEHİR KONYA GELECEK VADEDİYOR

Konya Meram'ın merkezine konumlanan aynı zamanda kentin ilk ve tek gelir paylaşım modeli projesi olma özelliğini taşıyan Temaşehir Konya, yepyeni bir şehircilik konseptiyle dikkat çekiyor. Temaşehir Konya, toplam 728 adet daire ve 163 adet dükkan ve mağaza birim yer alıyor.  Projede 130 metrekare ile 370 metrekare arasında değişen büyüklüklerde 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1’den oluşan 5 tip daire seçeneği sunuluyor. 

Temaşehir Konya projesinde 5+1 ve 6+1 tip dairelerin her birinin içinde özel Türk Hamamı yapılmış olması dikkat çekiyor. Temaşehir, 30 bin metrekare yüzölçümlü meydan ve meydanın çevresinde sıralanmış dünyaca ünlü markalar ile prestijli Türk markalarının yer aldığı 42.Cadde adını taşıyan cadde dükkanları, mağaza ve restoranları, modern tasarımlı cami, park alanı, gençlik ve kültür merkeziyle birlikte modern şehircilik unsurlarını bir arada sunuyor.

Temaşehir Konya projesinde 4 kapalı yüzme havuzu, 4 Türk hamamı, 4 sauna ve 2 fitness salonu yer alıyor. 

Tam anlamıyla markalı şehir konseptine uygun tasarlanan projede TemaTaksi olarak adlandırılan bir de taksi durağı tasarlandı. Planlanan Konya Metro projesinin de güzergahı üzerinde bulunan Temaşehir Konya aynı zamanda YHT garına da oldukça yakın bir mesafede yer alıyor.


http://temasehir.com.tr/42-cadde.html