09 / 08 / 2022

AB Grup İnşaat'tan İstanbul'a 2 yeni proje!

AB Grup İnşaat'tan İstanbul'a 2 yeni proje!

AB Grup İnşaat yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Konut sektöründe boy gösteren AB Grup İnşaat, İstanbul'da 2 yeni proje hayata geçirecek...Türkiye dışında Yunanistan, İtalya, Almanya, İspanya ve İngiltere gibi Avrupa ülkelerindeki gayrimenkul yatırımları ve gayrimenkul geliştirme projeleri ile uluslararası üne sahip olan AB Grup Holding, Madnasa Türkbükü projesinin lansmanını yaptı. 

Lansmanda açıklamalarda bulunan AB Grup Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak, şirketin yeni projelerine ilişkin de bilgiler paylaştı. Muhsin Bayrak, AB Grup İnşaat olarak İstanbul'da 2 yeni projenin hazırlığına başladıklarını açıkladı. 

Muhsin Bayrak, “İstanbul'da 2 yeni projemiz var. Projeler Fulya ve Ortaköy semtlerinde hayata geçirilecek” dedi.

AB Grup İnşaat tan İstanbul a 2 yeni proje!

Aynı zamanda yurt dışı yatırımlarını da sürdürdüklerini dile getiren Bayrak, Atina'da da 3 yeni projeye başlayacaklarını belirtti. 

"Yatırımlarımıza devam ediyoruz, çok güzel yatırımlarımız var" diyen Muhsin Bayrak, "İstanbul ve Atina'daki projelerimizin lansmanlarını Mayıs sonu Haziran başı gibi yapacağız" diye konuştu. 

AB Grup İnşaat tan İstanbul a 2 yeni proje!

AB Grup İnşaat Bodrum Türkbükü'nde de 2 yeni proje için düğmeye bastı. Madnasa Türkbükü ve Madnasa Zirve projeleri Türkbükü'nün en kıymetli arazilerinde hayata geçiriliyor. 

Madnasa Türkbükü projesi 4 etaptan oluşacak ve 16 malikaneye yer verilecek. Malikaneler 590 ile 600 metrekare arasında büyüklüğe sahip olacak. 

Madnasa Zirve'e ise 12 villaya yer verilecel. Projede tek etap bulunacak. Projelerde fiyatlar 2 milyon 700 bin Euro ile 7 milyon Euro arasında değişiyor. 

Web: http://abgrupinsaat.com/

Madnasa Türkbükü ve Madnasa Zirve için düğmeye basıldı!

Pınar Demircan/Emlakkulisi.com