ABank 29 ilde 187 gayrimenkulünü bugün satışa çıkarıyor!

ABank 29 ilde 187 gayrimenkulünü bugün satışa çıkarıyor!ABank Anonim Şirketi (Alternatifbank) ihtiyaç fazlası 29 ilde toplam 187 gayrimenkulünü bugün saat 14.00'te satışa çıkarıyor. Gayrimenkullerin fiyatları 13 bin 500 TL'den başlangıç gösteriyor...


ABank Anonim Şirketi (Alternatifbank) ihtiyaç fazlası gayrimenkullerini Eskidji Müzayedecilik Ticaret İthalat ve İhracat Anonim Şirketi tarafından düzenlenecek müzayede ile açık artırma yöntemiyle lotlar halinde bugün satışa sunuyor.


Söz konusu müzayede bugün saat 14.00'de ESKİDJİ Yenibosna adresi ve www.eskidji.com web adreslerinde düzenlenecek. Müzayedede peyler, müzayede sırasında açık artırma yöntemiyle alınacak.


Toplam 29 ilde satışa çıkan gayrimenkullerin bulunduğu iller şu şekilde; Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çorum, Denizli, Düzce, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Tekirdağ ve Trabzon.


187 gayrimenkulün satışının yapılacağı müzayede kapsamında en düşük fiyata sahip gayrimenkul fiyatları 13 bin 500 TL'den başlıyor ve 3 milyon 726 bin TL'ye kadar çıkıyor. 


Gayrimenkuller arasında daire, dükkan, kargir ev, büro, villa, arsa, bina, tarla, otel yer alıyor. Satışlar peşin yapılacak. Muhammen bedeli 100 bin TL'ye kadar olanlar için 1.000 TL, 100 bin 1 TL ile 500 bin TL arası olanları için 5 bin TL, muhammen bedeli 500 bin 1 TL ile 1 milyon TL arası olanları için 10 bin TL ve 1 milyon 1 TL üzerindekiler için 50 bin TL nakit teminat yatırılarak toplantıya girilebiliniyor. 


Müzayede şartnamesi için tıklayın


Kübra GENÇ/Emlakkulisi.com