Abell and Cleland 5-6 Nisan'da görücüye çıkıyor!

Abell and Cleland 5-6 Nisan'da görücüye çıkıyor!

Londra’ nın kalbinde, çok rağbet görülen bir bölgede bulunan Abell&Cleland, Thames Nehri’ne yakın ve başkentin tanınan üniversitelerine uygun uzaklıkta konumlanıyor. Abell and Cleland 5-6 Nisan'da görücüye çıkıyor.


Ünlü İngiliz inşaat firması Berkeley, ülkenin hükümet merkezine ev sahipliği yapan Londra’nın ünlü siyaset bölgesi Westminster’da inşa edeceği, yepyeni bir lüks daireler koleksiyonu niteliğindeki  Abell&Cleland projesinin dünya lansmanını devam ediyor.


Londra’nın kalbinde, çok rağbet görülen bir bölgede bulunan Abell&Cleland, Thames Nehri’ne yakın ve başkentin tanınan üniversitelerine uygun uzaklıkta konumlanyor. Etrafında yoğun olarak yeşil alan bulunan proje, Downing Sokağı ve St. James Parkı’na yürüme mesafesinde. Kültürel bir çeşitliliğe de sahip olan Westminster, Trafalgar Meydanı müzeleri,  galerileri, her daim canlı cafe ve restoranları, West End ve Theatreland’in canlılığı başta olmak üzere her şeyin en iyisine sahip.


Abell & Cleland, Londra emlak piyasasındaki bilgi birikimi ve deneyimiyle tanınan uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi Triangle Group tarafından Türk yatırımcılarla buluşturulacak. Triangle Group CEO’su Metin Güvener, bu özellikte konut projelerinin Londra’da nadir olarak bulunduğunu belirterek “Abell&Cleland konumu, yüksek kaliteli özellikleri ve cazip ödeme koşullarıyla Türk yatırımcılardan büyük ilgi görecektir” dedi. 

Hala Parlamento Kamaralarındaki siyasetçileri oy vermeye çağıran tarihi “oylama çanının “ sesinin duyulduğu Abell&Cleland, danışma hizmeti olan 2 ve 3 odalı 206 daireden oluşuyor.  Spor salonu, yüzme havuzu, sauna tesislerini içeren seçkin bir dinlence kulübü ile iş salonu ve otoparkı da barındıran Abell& Cleland, Westminster’de son 5 yıldır inşa edilen ilk konut binası.


Abell and Cleland 5-6 Nisan'da lansman düzenliyor. Çırağan Palace Kempinski Oteli'nde gerçekleştirilecek.