AC Yapı'dan Moment İstanbul için 2 ödeme fırsatı!

AC Yapı'dan Moment İstanbul için 2 ödeme fırsatı! AC Yapı'dan Moment İstanbul için 2 ödeme fırsatı!

AC Yapı, Kartal’da yükselen Moment İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenlere iki seçenek sunuyor. İsteyenler peşin alımlarda geçerli yüzde 20 prim garantisinden, isteyenler ise peşinatsız 60 ay vade fırsatından yararlanabiliyor.AC Yapı, Anadolu Yakası’nın modern yaşam merkezi Kartal’daki inşası büyük bir hızla devam eden Moment İstanbul projesindeki uygun ödeme planlarına ek olarak, şimdi iki seçenek sunuyor. İlk seçenekte, peşin alımlarda ve 10 Mayıs 2016’ya kadar geçerli yüzde 20 prim garantisinden yararlanılabiliyor. İkinci seçenekte ise peşinatsız 60 ay vade fırsatından yararlanmak mümkün. 


Türkiye İş Bankası, Albaraka, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası’ndan cazip faiz oranları ile kredi olanaklarının da bulunduğu Moment İstanbul’un 2017 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması planlanıyor. İki kule olarak inşa edilen Moment İstanbul, Soğanlık Metro İstasyonu’nun yanı başında, İstanbul Adalet Sarayı’na iki, Kartal sahil şeridine ise yaklaşık beş dakikalık mesafesiyle çok önemli bir lokasyon avantajına sahip bulunuyor. E-5 Karayolu’na da doğrudan bağlantısı bulunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakikalık mesafesi ile de öne çıkıyor.


 Projede, tipleri 1+1’den 4+1’e kadar değişen, toplam 731 adet konut yer alıyor. Ayrıca arzu eden müşterilere opsiyonel olarak akıllı ev sistemi de sunulurken, sistem sayesinde elektrik ve ısı yönetiminden, televizyon ve perdelerin açılıp kapanmasına kadar her şey mobil uygulama ile yönetilebiliyor.


Moment İstanbul sadece konumu ve mimarisi ile değil, sakinlerine sunacağı olanaklarla da çok iddialı. Açık yüzme havuzu, spor merkezi, spa, hobi odaları, cep sineması, çocukların keyifli bir ortamda vakit geçireceği Cross Action Kids Club ve yürüyüş parkurlarıyla proje, yaşamın her anını keyfe dönüştürmeyi vadediyor. Moment İstanbul, 2,95 metrelik tavan yüksekliği ile sakinlerine ferah yaşam alanları sunuyor.


 Proje, cadde mağazacılığı kavramını da farklı bir boyuta taşıyor. Proje içinde yer alan ticari ünitelerde market ve kafe gibi günlük ihtiyaçların karşılanabileceği noktalar ve pek çok bilindik markanın varlığı, Moment İstanbul sakinlerinin evlerinden uzaklaşmadan, trafik stresi yaşamadan kaliteli zaman geçirebilmelerini sağlıyor.


 

Web: www.momentistanbul.comCumhuriyetHaber Hürses'te şöyle yer aldı;


AC Yapı, Anadolu Yakası’nın modern yaşam merkezi Kartal’daki inşası büyük bir hızla devam eden Moment İstanbul projesindeki uygun ödeme planlarına ek olarak, şimdi iki seçenek sunuyor. İlk seçenekte, peşin alımlarda ve 10 Mayıs 2016’ya kadar geçerli yüzde 20 prim garantisinden yararlanılabiliyor. İkinci seçenekte ise peşinatsız 60 ay vade fırsatından yararlanmak mümkün. 


Türkiye İş Bankası, Albaraka, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası’ndan cazip faiz oranları ile kredi olanaklarının da bulunduğu Moment İstanbul’un 2017 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması planlanıyor. İki kule olarak inşa edilen Moment İstanbul, Soğanlık Metro İstasyonu’nun yanı başında, İstanbul Adalet Sarayı’na iki, Kartal sahil şeridine ise yaklaşık beş dakikalık mesafesiyle çok önemli bir lokasyon avantajına sahip bulunuyor. E-5 Karayolu’na da doğrudan bağlantısı bulunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakikalık mesafesi ile de öne çıkıyor.


HürsesHaber Sözcü Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


AC Yapı, Kartal’a kazandırdığı Moment İstanbul’da baharı iki kampanya ile karşılıyor.


Moment İstanbul’da ister peşin alımlarda geçerli %20 prim garantisi, ister peşinatsız 60 ay vade seçenekleri ev sahibi olmak isteyenlere sunuluyor.


Moment İstanbul’da Yaşam


Üst düzey güvenlik donanımı, housekeeping hizmetinden valeye, tüm ihtiyaçlarınızda size yardımcı olacak resepsiyon, misafirlerinizi rahat ettirecek VIP lounge (dinlenme terası) ve lobi alanlarıyla sınırsız mutluluğa açılan bir pencereniz olacak.


Günlük hayattaki her türlü ihtiyacınızı karşılayacak mağazalar, keyifli ve modern bir konseptle Moment İstanbul’da sizinle buluşuyor. Ayrıca Moment İstanbul bünyesinde açılacak konforlu bir spor kulübüne size özel ayrıcalıklar ile üye olabilir; açık ve kapalı havuzların keyfini sürebilir; çocuklarınız Cross Action Kids Club’ta eğlenirken siz, SPA merkezinde rahatlayabilirsiniz. Aktif ve sağlıklı bir yaşam için birçok alternatif Moment İstanbul’da.


Ayrıca arzu eden müşterilere opsiyonel olarak akıllı ev sistemi de sunulurken, sistem sayesinde elektrik ve ısı yönetiminden, televizyon ve perdelerin açılıp kapanmasına kadar her şey mobil uygulama ile yönetilebiliyor.

Moment İstanbul, 2,95 metrelik tavan yüksekliği ile sakinlerine ferah yaşam alanları sunuyor.


Moment İstanbul’da Daireler


Moment İstanbul’da 1+1’den 4+1’e bir çok daire seçeneği mevcut. Daireler 75 metrekareden 315 metrekareye kadar değişebiliyor. Moment İstanbul’da 731 adet konut yer alıyor.


Moment İstanbul’da Fiyatlar


Moment İstanbul’da 1+1 daireler 359 bin TL’den,

1,5+1 daireler 469 bin TL’den,

2+1 daireler 649 bin TL’den,

3+1 daireler 799 bin TL’den,

4+1 daireler ise 979 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.


Moment İstanbul Ödeme Planı


Peşin alımlarda %20 prim garantisi ve peşinatsız 60 ay vade. İlk seçenekte, peşin alımlarda ve 10 Mayıs 2016’ya kadar geçerli yüzde 20 prim garantisinden yararlanılabiliyor. İkinci seçenekte ise peşinatsız 60 ay vade fırsatından yararlanmak mümkün.


Türkiye İş Bankası, Albaraka, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası’ndan cazip faiz oranları ile kredi olanaklarının da bulunduğu Moment İstanbul’un 2017 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması planlanıyor.


Moment İstanbul Lokasyon


E-5 Karayolu’nun yanı başında, Sabiha Gökçen’e 15 dakika, Marmaray, Metro ve Deniz Otobüsü İskelesi’ne yalnızca birkaç dakika mesafede yer alan Moment İstanbul’da ulaşımın sunduğu rahatlığın tadını çıkaracaksınız.


Sözcü