Aca Grup İnşaat Ve Proje Yönetimi Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Aca Grup İnşaat Ve Proje Yönetimi Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! Aca Grup İnşaat Ve Proje Yönetimi Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Aca Grup İnşaat Ve Proje Yönetimi Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Şirin Akkulakoğlu tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.
Aca Grup İnşaat Ve Proje Yönetimi Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Şirin Akkulakoğlu tarafından kuruldu. 


Aca Grup İnşaat Ve Proje Yönetimi Sanayi Ticaret Anonim Şirketi iş konusu 1-İnşaat ,Yapı,müteahhitlik,mühendislik,taşeronluk işleri yapmak. Arsa ve araziler satın alır veya kat karşılığı inşaatsözleşmesi yaparak bu gayrimenkuller üzerine bina ( yapı) inşa eder. Bağımsız bölümleri satar veya kiraya verebilir. Alınan veya satılan gayrimenkuller üzerine lehte ve alehyte ipotekler, her türlü ayni ve şahsi haklar tesis eder ve gerektiğinde bunları kaldırır ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.Aca Grup İnşaat Ve Proje Yönetimi Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Adres; Küçükbakkalköy Mahallesi Prof. Dr.Hıfzı Özcan Cad.No:3 A/27 Ataşehir