Acm Gayrimenkul Yönetim Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Acm Gayrimenkul Yönetim Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Acm Gayrimenkul Yönetim Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Ali Murteza tarafından kuruldu.


Acm Gayrimenkul Yönetim Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Ali Murteza tarafından kuruldu.

Acm Gayrimenkul Yönetim Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi konusu:
AMAÇ VE KONU: Madde 3- Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır. GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerine irtifak, İntifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek. Her türlü site, apartman, iş merkezi, öğrenci yurdu, yaşlı bakım evi vb. Yönetim danışmanlığı yapmak. TURİZM Otel, motel, lokanta, pansiyon, tatil köyü, dinlenme evleri, gazino, restaurant, oyun salonları, kamping, konaklama tesislerini işletmek veya işlettirmek. Turizm amaçlı seyahat iç ve dış fuarlar tertiplemek, organizasyonlar gerçekleştirmek. Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek. Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak. Uçak, otobüs, gemi gibi tüm ulaşım araçları için her türlü bileti satmak ve bu maksatla bilet satış yerleri açmak. Her türlü gemi ve yat işletmeciliği yapmak, gemi ve yat kiralamak. Ticari amaçlı her türlü motorlu araç kiralama hizmetleri verebilir. Hava araçları ile ambulans hizmetleri vermek. GÜVENLİK SİSTEMLERİ Her türlü güvenlik sistemleri ve yedek parça ve aksesuarlarını satmak, imal etmek, ithalatını ve ihracatını yapmak. Her türlü yangın algılama sistemleri, gaz algılama sistemleri, hırsızlık alarm sistemleri, kapalı devre güvenlik sistemleri, yangın söndürme sistemleri ithalat, ihracatı, satışı, montajı, bakımını yapmak. Güvenlik ve korumaya ilişkin tüm elektronik, optik, audiovisual, mekanik cihaz, kameralar ve monitörler almak ve satmak.

Adres: Maslak Mh.Maslak Meydan Sk. Beybı Gız Plaza A Blok No:1/55 Sarıyer