Adana Mobilya ve Dekorasyon Fuarı'nda 45 bin TL'ye koltuk!

 Adana Mobilya ve Dekorasyon Fuarı'nda 45 bin TL'ye koltuk!

Adana'da el oyması koltuk takımı, Adana Mobilya ve Dekorasyon Fuarı'nda 45 bin liraya satışa sunuldu.Adana'da el oyması koltuk takımı,  Adana  Mobilya ve Dekorasyon Fuarı'nda 45 bin liraya satışa sunuldu. Ceviz ağacından yapılan koltuk takımını üreten 'Yonca Mobilya'nın sahibi Yalçın Avcı, mobilyayı ortaya çıkarmak için 2 ay yoğun uğraş verdiklerini, bu emeğin karşılığını almayı düşündüklerini söyledi. Koltuk takımını fuarda satmayı uman Yalçın Avcı, "Her usta böyle işçilikle oymalı takım yapamaz. Sanatsal değeri olan bu kadar güzel bir ürünü alan kişi, ömür boyu kullanır ve çok da mutlu olur" dedi.


Fuarda, kendi tasarımları olan ürünleri, sanatsal kaygıyla ürettikleri mobilya ve ömürlük ahşap ev eşyalarını ziyaretçilere gösterdiklerini anlatan Yalçın Avcı, şunları kaydetti:


"Fiyatı yüksek gözükse de bu takımımızı tamamen el işçiliği ile yaptık. Emek yoğun işler biraz pahalı oluyor. Ama adeta nakış işler gibi işledik. Bu ürün için gerçekten çok büyük bir emek sarfedildi. Motifleri ince detaylarla şekillendirilen, kaliteli boya kullanılan ürünümüz, 2 tane üçlü, 2 tane tekli koltuktan ve 1 tane de orta sehpadan oluşuyor. Bu koltuk takımında kullanılan ipeksi kumaşlar da çok kaliteli. Alan asla yanılmaz. Ömürlük kullanım için garanti veriyoruz." - Adana