06 / 10 / 2022

Adanus Park Evleri'nde 521 bin TL'ye 3+1! Adanus Park güvenli konut projeleri arasında!

Adanus Park Evleri'nde 521 bin TL'ye 3+1! Adanus Park güvenli konut projeleri arasında!

Son günlerin en önemli konularından biri olan deprem ve bina güvenliği konusu Adanuspark'ta her zaman en önemli konuların başında geldiği için son derece titizlik ve hassasiyetle üzerinde duruldu ve tüm çalışmalar bu doğrultuda ilerlediTago Mimarlıktan Japon Mimar Tatsuya Yamamoto ile Gökhan Aktan Altuğ imzasını taşıyan projede; Son Deprem yönetmeliğinin  zorunlu kıldığı standartların çok çok üzerinde inşaat teknikleri ile yapılan AdanusPark; Kayalık zeminine rağmen 10 metre temel derinliği, radya temel ve  perde beton sistemi ile inşa edilirken, statik hesaplar C30 beton ile çözülebilmesine rağmen C35 beton kullanılarak, İstanbul un deprem konusunda en güvenli projelerinden biri olma özelliğini taşıyor.

Son günlerin en önemli konularından biri olan deprem ve bina güvenliği konusu Adanuspark ta her zaman en önemli konuların başında geldiği için son derece titizlik ve hassasiyetle üzerinde duruldu ve tüm çalışmalar bu doğrultuda ilerledi.

Adanuspark hem yaşamın başlamış olması, hem de inşaat kalitesi ile Deprem güvenliği konusunda çok özel detayların hassasiyetle yer aldığı bir proje olması nedeniyle oldukça ilgi görüyor. Zemin Etüd Raporlarında, Arazinin kayalık yapısı nedeniyle üç metre temel derinliği ile inşaata başlanabileceğinin ifade edilmesine rağmen  11 ay boyunca süren Kaya Kırma ve Hafriyat çalışmaları sonucunda  10  metre temel derinliği ve Radya Temel, Perde Beton sistemi uygulanarak proje hayata geçirilmiş. Ailelerin çocukları ile beraberce güven içerisinde yaşamasına olanak sağlayacak bu çok özel detaylar satış ofisinde zeminden çıkan kayalarla gösterilerek,  gelen ziyaretçilere anlatılıyor.

10 bin metrekarelik bir arazide sadece 180 seçkin ailenin yaşayacağı AdanusPark  ta,  tüm dairelerde ;  Vitra , Geberit, Franke, Rehau, Dortek, Lineadecor  gibi seçkin markalara yer verildi.  Ayrıca ısı ve ses yalıtımı için Ytong uygulanırken,  her daire arasında oluşturulan 110 cm lik galeri boşlukları ile daireler arasında ses izolasyonu   maksimum seviyeye getirildi. 

Klimadan , Çöp öğütücüsüne , yerden ısınma sisteminden, giyinme odasına kadar çok özel detayların yer  verildiği projenin %84 ü yeşil alana ayrıldı.

Üstün inşaat kalitesiyle, tüm detayların düşünüldüğü projede ,  Daire pencerelerinin  kesintisiz cam kullanımlı ferah cepheleri , deniz ve adalar manzarası, ,açık yüzme havuzu, fitness center, çocuk yüzme havuzu , basketbol sahası, çocuk parkları, yürüyüş yolları, cafe lounge alanı ve snack barı ile seçkin ailelerini ağırlamak  üzere  yaşam başladı

Adanus Park, 2011 sonunda açılacak Metro istasyonuna  200 mt yürüme mesafesinde olup, İstanbulun Maslak, Levent, Atatürk Havalimanı, Avcılar gibi bölgelerine  Avrupa standartlarında yolculuk edilebilecek.

Yakın zamanda hayata geçecek  olan Adliye Sarayına ise 2 dakika mesafedeki sitede, Tem bağlantı yolu ile E-5'e cepheli bağlantı aksları birleşim noktasındaki evinizden; Sabiha Gökçen havaalanı 15 dakika, Kartal sahil yolu 7 dakika , Bağdat caddesi 20 dakika Kozyatağı E-5 10 dakika, Levent sadece 30 dakika mesafede. 

Projede;
1+1 73 metrelare daireler 225 bin TL ile 295 bin TL
2+1 127 metrekare daireler 378 bin TL ile 547 bin TL
3+1 165 metrekare daireler 521 bin TL ile 657 bin TL arasında değişiyor.

www.adanuspark.com
0216 671 1414


Zeynep Karabag/Emlakkulisi.com
Geri Dön