Adım İstanbul Kayaşehir fiyat!

Adım İstanbul Kayaşehir fiyat!

Firma: İntaya-İntes ve Eyg Yapı

Proje: Adım İstanbul

İntaya-İntes ve Eyg Yapı tarafınan Başakşehir Kayaşehir'de hayata geçirilen Adım İstanbul'da fiyatlar 696 bin TL'den başlangıç gösteriyor.. "Yeni İstanbul'un merkezi Başakşehir'de yeni bir hayata adım atın!" sloganıyla tanıtılan Adım İstanbul'da tamamlanmış örnek daireler ziyaretçilerini bekliyor.

Emlak Konut GYO güvencesi ve  İntaya-İntes ve Eyg Yapı ortaklığı tarafından hayata geçirilen Adım İstanbul, 16 bin 423 metrekare arsa alanına sahip. Adım İstanbul, toplam 615 konut ve 120 ticari üniteden meydana geliyor. Adım İstanbul'da 2+1'den 5+1'e kadar daire seçeneği sunuluyor.

Adım İstanbul Kayaşehir fiyat!

Adım İstanbul fiyat

Adım İstanbul Kayaşehir fiyatları 2+1 dairelerde 696 bin TL'den, 3+1 daireler 886 bin TL'den, 4+1 daireler 1 milyon 12 bin TL'den, 5+1 daireler 1 milyon 616 bin TL'den başlıyor. Projede dubleks dairelerin tamamı satıldı.

120 aya varan vade fırsatlarının sunulduğu Adım İstanbul'da aylık taksitler 3 bin 125 TL'den başlıyor.

Adım İstanbul Kayaşehir fiyat!

3. Köprü, 3. Havalimanı, Kanal İstanbul ve Kuzey Marmara Otoyol Projesi'ne yakın mesafede yükselen Adım İstanbul'da spor alanları, fitness, yüzme havuzu, sauna, kapalı otopark, çocuk oyun alanları gibi ortak kullanım alanlarına yer veriliyor. 

Adres: Kayaşehir Bulvarı No: 2  Başakşehir / İstanbul

Telefon: (0212) 924 16 16    
Web: www.adimistanbul.com.tr


Işıl Seren KESKİN/Emlakkulisi.com

 


projeye sor