Adım İstanbul ödeme bilgileri!

Adım İstanbul ödeme bilgileri! Adım İstanbul ödeme bilgileri!

Firma: İntaya-İntes ve Eyg Yapı

Proje: Adım İstanbul

Adım İstanbul'da 2+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri mevcut. Projede teslimlerin 2018 yılı başında yapılması planlanıyor. İşte Adım İstanbul ödeme bilgileri...İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından inşa edilen  Adım İstanbul  Konutları 60 ile 300 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip. Proje 35 bin 75 metrekare arsa üzerinde hayata geçiriliyor. 


Adım İstanbul ödeme bilgileri doğrultusunda lansmana özel fırsatlar devam ediyor. Başakşehir Kayaşehir'de yükselen projede 615 tane konut ve 120 tane ticari ünite yer alıyor. 


Daire teslimleri Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek olan Adım İstanbul Residence'de 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon konutlar bulunuyor. 


Kayaşehir Adım İstanbul'da kapalı yüzme havuzu, dinlenme terasları, fitness center, soyunma odaları, su oyun havuzları, hamam ve çocuk oyun alanları gibi ortak kullanım alanları sunuluyor. 


Adım İstanbul ödeme bilgileri!

Konut fiyatları 605 bin TL'den başlangıç gösteren Başakşehir Adım İstanbul'da 10 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor.  Projede yüzde 25 peşinatta, kalan bedel banka kredisiyle taksitlendiriliyor veya yüzde 50 peşinatta kalan kısım için 24 ay 0 faiz avantajı sağlanıyor. 


Adım İstanbul Kayaşehir ulaşım: Kayaşehir Bulvarı No:2  Başakşehir / İstanbul


Adım İstanbul satış ofisi 

Telefon: 0212 924 16 16

Web: www.adimistanbul.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor