Adım İstanbul satış ofisi

Adım İstanbul satış ofisi

Adım İstanbul Residence'de daire fiyatları 595 bin TL'den başlıyor. Proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. Peki Adım İstanbul Başakşehir ne zaman teslim edilecek?

Adım İstanbul Kayaşehir satılık ev!

Adım İstanbul Kayaşehir satılık ev teslimlerinin 2018 yılının başında yapılması planlanıyor. Banka kredisi kullanılabilen proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzası ile hayata geçiriliyor.

Adım İstanbul Kayabaşı teslim tarihi!

Adım İstanbul Kayabaşı teslim tarihi 2018 yılı Ocak ayı olarak belirlendi. 24 ay vade farksız taksit yapılabilen projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler yer alıyor.

Adım İstanbul Kayabaşı Evleri iletişim!

Adım İstanbul Kayabaşı Evleri iletişim numarası 0212 924 16 16 olarak belirtiliyor. İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından inşa edilen 24 ay 0 faiz imkanıyla daire sahibi olunabiliyor.

Adım İstanbul dış mekan görselleri!

Adım İstanbul Konutları İstanbul Başakşehir'de inşa ediliyor. 24 ay 0 faiz fırsatı ile ödeme yapılabilen proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzası taşıyor. İşte Adım İstanbul dış mekan görselleri...

Başakşehir Adım İstanbul Rezidans satılık!

Başakşehir Adım İstanbul Rezidans satılık ev fiyatları 605 bin TL'den başlıyor. Banka kredisiyle vade imkanı sunan projede konutların alanları 60 ile 300 metrekare arasında değişiyor.

Adım İstanbul iletişim bilgileri!

Adım İstanbul iletişim bilgileri kapsamında satış ofisi telefon numarası 0212 924 16 16 olarak belirlendi. Dairelerin 2+1'den 5+1'e kadar farklı şekilde dizayn edildiği proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzası taşıyor.

Adım İstanbul Kayaşehir satılık konut!

Adım İstanbul Kayaşehir satılık konut alanları 60 ile 300 metrekare arasında değişiyor. 10 bin TL peşinatla ödeme yapılabilen projede banka kredisi kullanılabiliyor.

Adım İstanbul ödeme tablosu!

Adım İstanbul Başakşehir'de 615 adet daire ve 120 adet ticari ünite bulunuyor. Projenin 2018 yılı Ocak ayında teslim edilmesi planlanıyor. İşte Adım İstanbul ödeme tablosu...

Adım İstanbul ödeme bilgileri!

Adım İstanbul'da 2+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri mevcut. Projede teslimlerin 2018 yılı başında yapılması planlanıyor. İşte Adım İstanbul ödeme bilgileri...

Adım İstanbul ödeme planı!

Adım İstanbul ödeme planı kapsamında lansmana özel fırsatlar devam ediyor. Konutların 2018 yılının başında teslim edileceği proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından inşa ediliyor.

Adım İstanbul örnek daire!

Adım İstanbul Evleri İstanbul Başakşehir - Kayaşehir bölgesinde inşa ediliyor. Projede 615 adet konut ve 120 adet dükkan bulunuyor. İşte Adım İstanbul örnek daire görselleri...

Adım İstanbul Kayaşehir satış ofisi iletişim!

3 kule ve 3 bloktan oluşan proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından yükseliyor. Adım İstanbul Kayaşehir satış ofisi iletişim bilgisi kapsamında telefon numarası 0212 924 16 16 olarak belirlendi.

Adım İstanbul Başakşehir satılık!

Adım İstanbul Başakşehir satılık daire fiyatları 498 bin TL'den başlıyor. İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından hayata geçirilen proje 35 bin 76 metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor.

Kayaşehir Adım İstanbul ödeme planı!

Kayaşehir Adım İstanbul ödeme planı kapsamında banka kredisi kullanılabiliyor. Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerine yer veriliyor.

Evvel İstanbul ve Adım İstanbul'daki dükkanlara 39.1 milyonluk teklif!

Evvel İstanbul ve Adım İstanbul'daki 130 dükkanın açık artırma ihalesi gerçekleştirildi. İhale sonucu 25 adet dükkana teklif gelmiş olup, teklif alınan ticari ünitelerin satış bedeli 39 milyon 110 bin 169,49 TL + KDV .

Adım İstanbul ve Evvel İstanbul ticari ünite ihalesi gerçekleşti!

Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerindeki toplam 130 ticari ünite bugün Adım İstanbul satış ofisinde ihale yoluyla satışa sunuldu. İhale sonuçları henüz açıklanmadı.

Adım İstanbul Başakşehir ödeme şekilleri!

Adım İstanbul Başakşehir projesinde 2+1'lerin satış fiyatları 595 bin liradan başlayarak değişiyor. Adım İstanbul Evleri projesi 2017 yılının sonunda teslim edilecek...

Adım İstanbul: Haftasonu planınıza ev almayı da ekleyin!

Emlak Konut güvencesiyle EYG, İntaya ve İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir’de hayata geçirilen Adım İstanbul Projesi’nin hafta sonuna özel ödeme planı, ev almak isteyenleri Adım İstanbul satış ofisinde buluşturuyor.

Adım İstanbul Evleri Kayaşehir teslim tarihi!

Adım İstanbul Evleri Kayaşehir teslim tarihi 2018 yılı olarak belirtiliyor. Adım İstanbul Evleri projesind daire satış fiyatları 595 bin liradan başlangıç gösteriliyor...

Adım İstanbul Kayabaşı iletişim!

Adım İstanbul Kayabaşı iletişim için 0212 924 16 16 telefon numarasından satış ofisi ile görüşebilirsiniz. 10 bin TL peşinatla ödeme yapılabilen proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor.

Adım İstanbul satış fiyat listesi!

Adım İstanbul satış fiyat listesi kapsamında daire fiyatları 605 bin TL'den başlıyor. İstanbul Başakşehir'de yükselen projenin 2018 yılının başında tamamlanması öngörülüyor.

Adım İstanbul Başakşehir iletişim!

Adım İstanbul Başakşehir iletişim için 0212 924 16 16 numaralı telefondan satış ofisi ile görüşebilirsiniz. Banka kredisi kullanılabilen proje 35 bin metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor.

Adım İstanbul iletişim bilgileri!

Adım İstanbul iletişim bilgileri kapsamında satış ofisi telefon numarası 0212 924 16 16 olarak belirlendi. Dairelerin 2+1'den 5+1'e kadar farklı şekilde dizayn edildiği proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzası taşıyor.

Kayaşehir Adım İstanbul Rezidans satış ofisi!

Daire alanlarının 60 metrekareden başladığı projede teslimler 2018 yılı Ocak ayında yapılması planlanıyor. Kayaşehir Adım İstanbul Rezidans satış ofisi telefon numarası 0212 924 16 16 olarak belirlendi.

Adım İstanbul satış fiyatları ne kadar?

Adım İstanbul Başakşehir'de 24 ay vade farksız daire sahibi olunabiliyor. Proje 35 bin 75 metrekarelik alanda inşa ediliyor. Peki Adım İstanbul satış fiyatları ne kadar?

Adım İstanbul Kayaşehir satış fiyatları!

Adım İstanbul Kayaşehir satış fiyatları daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzası ile hayata geçirilen projenin 2018 yılının başında teslim edilmesi planlanıyor.

Başakşehir Adım İstanbul satış ofisi iletişim!

Başakşehir Adım İstanbul satış ofisi iletişim için 0212 924 16 16 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Başakşehir Kent Merkezi'ne yakın konumda olan projede peşinde yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Adım İstanbul satış ofisi

Adım İstanbul satış ofisi Adım İstanbul satış ofisi

615 tane daire ve 120 tane ticari birimden oluşan Adım İstanbul Evleri için yüzde 25 peşin ödemelerde, kalan tutar banka kredisiyle vadelendiriliyor. Proje İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de inşa ediliyor. 


Adım İstanbul Kayaşehir'de konutlar 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde dizayn edildi. Banka kredili ya da nakit ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanan projede firma bünyesinde 24 ay 0 faiz avantajı sunuluyor. 

Adım İstanbul Başakşehir ne zaman teslim edilecek?

İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzası taşıyan Adım İstanbul Rezidans'ta teslimlerin 2018 yılının Ocak ayında yapılması öngörülüyor. Proje 35 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor. 


Başakşehir Adım İstanbul'un sosyal alanları içerisinde; oyunma odaları, dinlenme terasları, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, oyun havuzları ve fitness center bulunuyor. 


Konutların 60 ile 300 metrekare arasında değişen büyüklükte tasarlandığı Adım İstanbul Residence'de...