Başakşehir Adım İstanbul Rezidans satılık!

Başakşehir Adım İstanbul Rezidans satılık!

Firma: İntaya-İntes ve Eyg Yapı

Proje: Adım İstanbul

Başakşehir Adım İstanbul Rezidans satılık ev fiyatları 605 bin TL'den başlıyor. Banka kredisiyle vade imkanı sunan projede konutların alanları 60 ile 300 metrekare arasında değişiyor.10 bin TL'lik peşinat ile daire sahibi olunabilen  Adım İstanbul  Residence'de konutlar 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlandı. Proje 35 bin metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor. 


Başakşehir Adım İstanbul Rezidans satılık konut alanları 60 metrekare ile 300 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projenin teslim tarihi 2018 yılı Ocak ayı olarak belirtiliyor. 


Kayaşehir Adım İstanbul'da oyunma odaları, fitness center, hamam, kapalı yüzme havuzu, oyun havuzları, dinlenme terasları ve çocuk oyun alanları gibi ortak yaşam alanları sunuluyor. 


Yüzde 25 peşin ödemelerde, kalan yüzde 75'lik tutar için banka kredisi kullanılabilen Adım İstanbul Başakşehir'de yüzde 50 peşinatta ise kalan kısım 24 ay vade farkı olmadan taksitlendiriliyor. 


Başakşehir Adım İstanbul Rezidans satılık daire fiyatları 605 bin TL'den başlıyor.  İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından hayata geçirilen projede 615 konut ve 120 ticari birim bulunuyor.


Adım İstanbul ulaşım bilgileri: Kayaşehir Bulvarı No:2  Başakşehir / İstanbul


Başakşehir Adım İstanbul iletişim

Telefon: 0212 924 16 16

Web: www.adimistanbul.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor