Adım İstanbul kayaşehir satılık

Adım İstanbul kayaşehir satılık

Adım İstanbul Residence'de daire fiyatları 595 bin TL'den başlıyor. Proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. Peki Adım İstanbul Başakşehir ne zaman teslim edilecek?

Adım İstanbul Evleri iletişim!

Adım İstanbul Evleri iletişim için 0212 924 16 16 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 35 bin metrekare arsa üzerinde yükselen projede firma bünyesinde 24 ay vade farksız taksit yapılıyor.

Adım İstanbul Kayabaşı Evleri iletişim!

Adım İstanbul Kayabaşı Evleri iletişim numarası 0212 924 16 16 olarak belirtiliyor. İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından inşa edilen 24 ay 0 faiz imkanıyla daire sahibi olunabiliyor.

Adım İstanbul Kayaşehir ödeme tablosu!

Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen proje konum bilgisine göre Evvel İstanbul'a yakın yerde bulunuyor. Adım İstanbul Kayaşehir ödeme tablosu kapsamında 24 ayda 0 faiz ödemesi uygulanıyor.

Adım İstanbul Kayabaşı ödeme planı!

Adım İstanbul Kayabaşı ödeme planı kapsamında 24 ay 0 faiz imkanı sunuluyor. Dairelerin 60 - 300 metrekare büyüklükte dizayn edildiği projede 615 konut ve 120 ticari birim bulunuyor.

Adım İstanbul ödeme bilgileri!

Adım İstanbul'da 2+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri mevcut. Projede teslimlerin 2018 yılı başında yapılması planlanıyor. İşte Adım İstanbul ödeme bilgileri...

Adım İstanbul Evleri ödeme planı!

Adım İstanbul Evleri ödeme planı kapsamında peşinde yüzde 10 indirim yapılıyor. Konut ve ticari birimlerden oluşan proje 35 bin 76 metrekarelik arsa üzerinde hayata geçiriliyor.

Adım İstanbul örnek daire!

Adım İstanbul Evleri İstanbul Başakşehir - Kayaşehir bölgesinde inşa ediliyor. Projede 615 adet konut ve 120 adet dükkan bulunuyor. İşte Adım İstanbul örnek daire görselleri...

Adım İstanbul Kayaşehir satış ofisi iletişim!

3 kule ve 3 bloktan oluşan proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından yükseliyor. Adım İstanbul Kayaşehir satış ofisi iletişim bilgisi kapsamında telefon numarası 0212 924 16 16 olarak belirlendi.

Adım İstanbul Kayaşehir satış ofisi telefon!

615 adet daire ve 120 adet ticari birimin yer alacağı proje toplam 16 bin 463 metrekare alana yayılacak. Adım İstanbul Kayaşehir satış ofisi telefon numarası 0212 924 16 16 olarak belirlendi.

Adım İstanbul Kayaşehir satılık!

8, 30 ve 32 katlı kule ve 11, 16 ve 17 katlı bloklardan oluşan proje toplam 16 bin 463 metrekare alana yayılıyor. Adım İstanbul Kayaşehir satılık daire tipleri 2+1'den 5+1'e kadar değişiyor.

Adım İstanbul Kayaşehir ne zaman teslim?

Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselecek olan projede daireler 2+1'den 5+1'e kadar farklılık gösteriyor. Proje 16 bin 463 metrekare alanda hayata geçirilecek. Peki Adım İstanbul Kayaşehir ne zaman teslim?

Adım İstanbul Kayaşehir fiyat listesi!

5 bin 76 metrekare alan üzerinde yükselen ve 6 bloktan meydana gelen Adım İstanbul Kayaşehir fiyat listesi kapsamında daireler 406 bin 800 liradan satışa sunuluyor.

Adım İstanbul Kayaşehir fiyat!

Toplam 16 bin 463 metrekare alanda hayata geçirilecek olan projede 615 adet daire yer alıyor. Adım İstanbul Kayaşehir fiyat listesi kapsamında daire 406 bin 800 TL’ den başlıyor.

Adım İstanbul Kayaşehir satış ofisi!

Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselecek olan proje toplam 16 bin 463 metrekare alanda hayata geçirilecek. Adım İstanbul Kayaşehir satış ofisi telefon numarası 0212 924 16 16 olarak belirlendi.

Adım İstanbul Kayaşehir fiyat!

İntaya-İntes ve Eyg Yapı tarafınan Başakşehir Kayaşehir'de hayata geçirilen Adım İstanbul'da fiyatlar 696 bin TL'den başlangıç gösteriyor.. 

Kayaşehir Adım İstanbul ev fiyatları!

Kayaşehir Adım İstanbul ev fiyatları 650 bin TL'den başlıyor. Proje 726 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor...

Adım İstanbul fiyatları 2017!

Başakşehir Kayaşehir'de yükselen Adım İstanbul projesinde fiyatlar 650 bin TL'den başlangıç gösteriyor..

Kayaşehir Adım İstanbul ödeme kampanyası!

Kayaşehir Adım İstanbul ödeme kampanyası kapsamında yüzde 5 peşinatla 60 ay sıfır faiz imkanı sunuluyor. Projede daire fiyatları 650 bin TL'den başlıyor...

Adım İstanbul Kayaşehir yeni fiyat listesi!

Adım İstanbul Kayaşehir yeni fiyat listesi 650 bin TL'den başlıyor. İntaya-İntes ve Eyg Yapı ortaklığıyla inşa edilmekte olan Adım İstanbul'da yüzde 5 peşinat yanı sıra cazip ödeme olanakları sunuluyor...

Adım İstanbul güncel daire fiyatları!

İstanbul, Kayaşehir'de konumlandırılan Adım İstanbul güncel daire fiyatları 625 bin TL'den başlıyor. Projede 20 yıla varan vadelerle ev sahibi olunabiliyor.

Adım İstanbul Emlak Konut kampanyası!

Arsa alanı 16 bin 423 metrekare olan Adım İstanbul projesi İstanbul Başakşehir'e bağlı Kayaşehir bölgesinde konumlandırılıyor. İşte Adım İstanbul Emlak Konut kampanyası...

Kayaşehir Adım İstanbul'da 20 yıl vade kampanyası!

İstanbul Avrupa Yakası'nda Başakşehir ilçesine bağlı Kayaşehir bölgesinde yükselen Adım İstanbul projesi, 20 yıla kadar taksit imkanı sunuyor. Kayaşehir Adım İstanbul'da 20 yıl vade kampanyası detayları...

Adım İstanbul Evleri Kayaşehir fiyatlar!

Adım İstanbul Evleri Kayaşehir fiyatları 2+1 dairelerde 595 bin liradan başlıyor. Adım İstanbul Evleri projesinde 36 ay sıfır faiz taksit seçeneği sunuluyor...

Adım İstanbul Kayaşehir fiyatlar!

Adım İstanbul Kayaşehir fiyatlar daire tiplerine bağlı olarak değişiyor . İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından hayata geçirilen projede teslimlerin 2018 yılı Ocak ayında gerçekleşmesi öngörülüyor.

Adım İstanbul Başakşehir iletişim!

İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de inşa edilen proje Emlak Konut GYO güvencesiyle yükseliyor. Adım İstanbul Başakşehir iletişim bilgilerine göre telefon numarası 0212 924 16 16 olarak belirlendi.

Adım İstanbul Evleri ödeme koşulları!

Adım İstanbul Evleri ödeme koşulları kapsamında 24 ay sıfır faiz avantajı yer alıyor. Başakşehir Kayaşehir'de yükselen Adım İstanbul projesi Ocak 2018 yılında teslim edilecek...

Adım İstanbul Residence Kayaşehir fiyat!

Adım İstanbul Residence Kayaşehir fiyat listesi 595 bin liradan başlıyor. Adım İstanbul Residence Kayaşehir projesinde daire teslimleri Ocak 2018 yılında yapılıyor...

Adım İstanbul kayaşehir satılık

Adım İstanbul kayaşehir satılık Adım İstanbul kayaşehir satılık

615 tane daire ve 120 tane ticari birimden oluşan Adım İstanbul Evleri için yüzde 25 peşin ödemelerde, kalan tutar banka kredisiyle vadelendiriliyor. Proje İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de inşa ediliyor. 


Adım İstanbul Kayaşehir'de konutlar 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde dizayn edildi. Banka kredili ya da nakit ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanan projede firma bünyesinde 24 ay 0 faiz avantajı sunuluyor. 

Adım İstanbul Başakşehir ne zaman teslim edilecek?

İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzası taşıyan Adım İstanbul Rezidans'ta teslimlerin 2018 yılının Ocak ayında yapılması öngörülüyor. Proje 35 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor. 


Başakşehir Adım İstanbul'un sosyal alanları içerisinde; oyunma odaları, dinlenme terasları, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, oyun havuzları ve fitness center bulunuyor. 


Konutların 60 ile 300 metrekare arasında değişen büyüklükte tasarlandığı Adım İstanbul Residence'de...