Ağaoğlu Concept Gayrimenkul İnşaat Anonim Şirketi Ataşehir My Newwork Şubesi açıldı!

Ağaoğlu Concept Gayrimenkul İnşaat Anonim Şirketi Ataşehir My Newwork Şubesi açıldı!

Ağaoğlu Concept Gayrimenkul İnşaat Anonim Şirketi Ataşehir My Newwork Şubesi bugün 2 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı. Ağaoğlu Concept Gayrimenkul İnşaat Anonim Şirketi Ataşehir My Newwork Şubesi bugün 2 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı. 

 

Ağaoğlu Concept Gayrimenkul İnşaat Anonim Şirketi konusu:
1) Yurt içinde ve yurt dışında, resmi ve özel, gerçek ve tüzel kişilere ait her türlü arazi, bina, konut, dükkan, ofis, otel, arsa, ve benzeri her türlü gayrimenkulün satın alınması, işletilmesi, kiralanması, satılması, inşaat işlerinin taahhüdü, muhtelif yıllara sâri olacak inşaat işlerinin, kat mülkiyeti esaslarını ihtiva eden arsa karşılığı apartman dairesi, işyeri, villa ve benzeri inşaatların yapılması,ve 22.1.2018 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.Ağaoğlu Concept Gayrimenkul İnşaat A.Ş, bugüne kadar 7 milyon metrekarenin üstünde projeyi hayata geçiren Ağaoğlu Şirketler Grubu’na bağlı bir gayrimenkul iştiraki. 

 

Ağaoğlu Concept, Türkiye’ de kentsel dönüşüm ile beraber, hızla büyüyen butik inşaat projeleri alanında faaliyet göster,yor. Ağaoğlu Concept lüks konut projelerini başta İstanbul olmak üzere hayata geçiriyor.

 

Ağaoğlu Concept Gayrimenkul İnşaat Anonim Şirketi Ataşehir My Newwork Şubesi adres: Barbaros Mh.Ihlamur Bulvarı N.3/241 Ataşehir