06 / 12 / 2022

Ağaoğlu, iş garantili gayrimenkul satış uzmanları yetiştirecek!

Ağaoğlu, iş garantili gayrimenkul satış uzmanları yetiştirecek!

Ağaoğlu Şirketler Grubu, Nişantaşı Üniversitesi iş birliği ile gayrimenkul satış uzmanları yetiştirecek. Gayrimenkul sertifika eğitimleri sonunda başarılı olanlar, Ağaoğlu bünyesinde istihdam edilecek. İşte programın ayrıntıları...Ağaoğlu Şirketler Grubu, Nişantaşı Üniversitesi iş birliği ile gayrimenkul satış uzmanları yetiştirecek. Gayrimenkul sertifika eğitimleri sonunda başarılı olanlar, Ağaoğlu bünyesinde istihdam edilecek. 


Ağaoğlu Şirketler Grubu'ndan yapılan açıklamaya göre, grup, Nişantaşı Üniversitesi ile iş birliğine gidiyor. Bu kapsamda iki kurum gayrimenkul satış uzmanları yetiştirecek. 6 Aralık-25 Ocak tarihleri arasında yapılacak olan gayrimenkul sertifika eğitimleri sonunda başarılı olanlar, Ağaoğlu bünyesinde istihdam edilecek. 


Söz konusu programa katılmak için üniversite mezunu olmak gerekiyor. Konusunda uzman kişiler tarafından verilecek eğitimlerde Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun  satış uzmanları ile satış müdürleri de bilgi ve tecrübelerini paylaşacak. 


Açıklamada görüşlerine yer verilen Ağaoğlu Şirketler Grubu Üst Yöneticisi (CEO) Hasan Rahvalı, grup olarak sektör liderliklerine yakışır projeleri hayata geçirmeye devam ettiklerini bildirdi.


Kurumsal sosyal sorumluluk projesi olarak nitelendirdikleri ve Nişantaşı Üniversitesi işbirliği ile başlattıkları sertifika programı ile sektörde uzmanlaşmayı esas aldıklarını dile getiren Rahvalı, "Her geçen gün büyüyen sektörümüzün eğitimli, alanında uzman bireylere ihtiyacı var. Bu proje ile üniversite mezunu gençlerimize günümüzün parlayan sektörü olan gayrimenkul sektöründe uzmanlaşma fırsatı tanıyarak istihdama katkı sağlamayı hedefliyoruz" ifadelerini kullandı.


Nişantaşı Üniversitesi'nde, 8 hafta sürecek sertifika programında katılımcılar, "Dünya'da ve Türkiye'de gayrimenkul sektörü ne durumda?", "Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun sektör liderliği", "Etkin iletişim ve algı yönetimi", "Müşteri ilişkileri yönetimi", "Konuşma sanatı ve beden dili", "Yüzler ve isimler", "Takım çalışması ve motivasyon", "Sağlıklı yaşam, kişisel trendler", "Pazarlama ve satış teknikleri", "Birebir satış", "Gayrimenkul sektörü mevzuatı", "Gayrimenkul değerlendirme", "Bütçe planlama ve fiyatlandırma" gibi hem satışa, hem de sektöre yönelik eğitimler alacak.


AA


Geri Dön