28 / 05 / 2022

Ağaoğlu My Life yaşam portalı yayın hayatına başladı!

Ağaoğlu My Life yaşam portalı yayın hayatına başladı!

Ağaoğlu´nun mevcut www.agaoglu.com.tr adresiyle portala ulaşılabileceği gibi www.mylife.com.tr adresiyle de My Life yaşam portalına ulaşılabilecekAğaoğlu Şirketler Grubu ilk kez kurumsal internet sitesini bir yaşam portalı haline getirerek hem Ağaoğlu müşterileri hem de gayrimenkul dünyası ve gündemle ilgili herkese hitap edecek bir içerikle yayın hayatına başladı. My Life isimli yaşam portalında; Ağaoğlu projeleri hakkında bilgiler yanında hayatın her alanından güncel haberler ve bilgiler kullanıcı dostu ve renkli bir tasarım içerisinde sunuluyor.
 
Ağaoğlu Şirketler Grubu bir ilki daha gerçekleştirerek kurumsal internet sitesini bir yaşam portalı haline dönüştürüyor. Tamamen profesyonel bir içerikle hazırlanan bu yaşam portalı 3 Eylül, Cuma günü itibariyle yayın hayatına başladı. Ağaoğlu´nun mevcut www.agaoglu.com.tr adresiyle portala ulaşılabileceği gibi www.mylife.com.tr adresiyle de My Life yaşam portalına ulaşılabilecek.

My Life kullanıcı dostu bir tasarıma sahip ve içeriği her gün güncellenecek iç ve dış haberler, ekonomi, finans, spor, kültür-sanat, kadın, çocuk, magazin, teknoloji ve otomobil gibi farklı konu başlıklarından oluşuyor.
www.mylife.com.tr

İlgili haber
Ağaoğlu My Life yayında!
----
Ağaoğlu´nun yaşam portalı yayına başladı

Ağaoğlu Şirketler Grubu ilk kez kurumsal internet sitesini bir yaşam portalı haline getirerek gündemi ve gayrimenkul piyasasına dönük haberleri bir çatı altında topladı.

Ağaoğlu müşterilerini, gayrimenkul dünyasını ve gündemle ilişkin haberleri herkese hitap edecek bir içerikle yayınlayan My Life, yaşam portalı özelliklerine sahip bulunuyor. Ağaoğlu´nun projeleri hakkında bilgilerin yanında hayatın her alanından güncel haberler ve bilgiler de kullanıcılara sunuluyor. İç ve dış haberler, ekonomi, finans, spor, kültür-sanat, kadın, çocuk, magazin, teknoloji ve otomobil gibi farklı konu başlıklarındaki haberler de her gün güncellenecek.

Yayın hayatına başlayan mylife.com.tr´ye Ağaoğlu´nun mevcut www.agaoglu.com.tr adresinden de ulaşılabiliyor.