Ağaoğlu Southside'da 269 bin YTL'ye!

Ağaoğlu Southside'da 269 bin YTL'ye!

Ataşehir My World'ün son etabı olan Southside'da fiyatlar 269 bin YTL'den başlıyor.

My World'ün güney kesimindeki Southside, 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire tiplerinden oluşuyor. Projede 68 metrekarelik 1+1 tip dairelerin fiyatı 269 bin ile 281 bin YTL arasında değişirken,121, 130 ve 139 metrekarelik 2+1 dairelerin fiyatı 383 bin ile 412 bin YTL arasında yer alıyor. Southside'da 158 metrekarelik 3+1 tipteki dairelerin fiyatı ise 481 bin YTL.

Southside projesinin ödeme kampanyasına göre, daire sahibi olmak için yüzde 10'luk peşinatı ödemek yeterli. Daire sahipleri ödeme planlarını yaparken ödeyecekleri peşinat haricinde geri kalan payı en az yüzde 5'lik veya daha fazla oranlarda ara ödemeler halinde kapatabiliyor. Peşinat ve iki ara ödeme dışında kalan pay için Ağaoğlu'nun yaptığı özel anlaşmalarla belirlenen düşük faiz oranlarıyla banka kredisi kullanılabiliyor. Buna göre 12 ayda 1.00'la, 240 ayda 1.73'le olmak üzere çeşitli vadelerdeki banka kredileri tercih edilebiliyor.
Daire fiyatının yüzde 35'ini peşin verenler, kalan borcu iki taksitte tamamlayarak hiç vade farkına gerek kalmadan "sıfır" faizle tüm ödemesini yapabilecek. Yeni daire sahiplerine anahtar teslimlerinin önümüzdeki Ocak ayında yapılması planlanıyor.


Proje dahilinde hizmet veren "My Club" yaşam merkezlerinde; açık-kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, tenis ve squash kortları, masa tenisi salonları, saunalar, buhar banyoları, Türk hamamları, jakuziler, çocuk oyun salonları, restaurantlar, cafeler, barlar, bay-bayan kuaförleri, güzellik salonları, spa merkezleri; bünyesinde görev yapan aktivite departmanı ile; çevre gezileri, barbekü partileri, trekking, doğa gezileri, kayak gezileri, yat gezileri, şehir içi kültür turları, özel organizasyonlar (sergi, tiyatro, imza günleri vb.), piknikler, basketbol, mini futbol, dart, satranç, tavla, PSP turnuvaları ve sürpriz partiler Southside sakinlerinin hizmetinde olacak.

Projenin görsel galerisi için tıklayınız...www.agaoglu.com.tr

444 6 777