Ahmet Tepedelen, Kiler GYO Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi oldu!

Ahmet Tepedelen, Kiler GYO Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi oldu! Ahmet Tepedelen, Kiler GYO Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi oldu!

Ahmet Tepedelen, Kiler GYO Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Komite Üyesi oldu. Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yatırımcı ilişkileri atanması hakkında açıklama yaptı.

Kiler GYO Ahmet Tepedelen'in Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Komite Üyesi olarak atanmasına karar verdi. 

Kiler GYO'nun KAP açıklaması: 
Sermaye Piyasası Kurulu nun II.17.1. sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 11.maddesi gereğince, Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi olarak görev yapmakta olan Gönül Aybirdi nin yerine, Sermaye Piyasası mevzuatından kaynaklanan yükümlülüklerinin yerine getirilmesi, kurumsal yönetim uygulamalarında koordinasyonun sağlanması ve üst düzey icracı yöneticiye çalışmaları hakkında raporlama yapmak üzere Ahmet Tepedelen in Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Komite Üyesi olarak atanmasına karar verilmiştir.