Ajda Pekkan'dan Bahçeköy’deki villası için süper indirim!

Ajda Pekkan'dan Bahçeköy’deki villası için süper indirim! Ajda Pekkan'dan Bahçeköy’deki villası için süper indirim!

Ajda Pekkan, 6 yıldır elinden çıkarmaya çalıştığı Bahçeköy’deki villasında indirim üstüne indirim yaptı. Süperstar, 8 milyon 700 bin dolardan satışa çıkardığı villa için 6 milyon 540 bin dolar istiyor.Sanatçı Ajda Pekkan'ın 2013'ten bu yana satmaya çalıştığı Bahçeköy'de bulunan bin 100 metrekarelik lüks villası elinde kaldı. Villa için o dönem 3 milyon dolar yani 18 milyon 300 bin lira isteyen Pekkan, 2016 yılında ise zam yaparak fiyatı 8 milyon 700 bin dolara (53 milyon 275 bin lira) yükseltmişti. 

Takvim Gazetesi'nden Aydın Hamza'nın haberine göre; gayrimenkul yatırımından büyük kar elde etmek isteyen ünlü sanatçı umduğunu bulamadı. Özel yüzme havuzlu 6 oda ve 2 salon villasını yıllarca satmak için uğraşan Pekkan, 2017 yılında da 200 bin dolarlık tenzilat yapmıştı.

EMLAKÇIYA BASKI...

İki yıl önce fiyatı 8 milyon 500 bin dolara (52 milyon lira) düşüren Pekkan, alıcı bulamayınca geçen yıl ise tam 1 milyon dolar (6 milyon 120 bin lira) daha indirim yapıp istediği rakamı 7 buçuk milyon dolara (45 milyon 930 bin lira) indirmişti. 

Ancak ünlü sanatçı, yine istediğini alamadı. Pekkan, bunun üzerine çaresiz yine fiyatta tenzilat yaptı. Yedi ay sonra yine villanın fiyatını artıran sanatçı, bu kez de lüks evi için 39 milyon 900 bin lira fiyat yani yaklaşık 6 milyon 540 bin lira istedi. 

Arkadaşlarına "Ne yapıp ettiysem şu villayı bir türlü satamadım. Sanki lanetli ev" diye dert yandığı konuşulan Süperstar'ın son indirim hamlesiyle başarılı olup olamayacağı merak ediliyor. Süper lüks villanın bir an önce satılması için emlakçısına baskı yaptığı öğrenilen Pekkan'ın satışın hızlanması için de devreye dostlarını bile soktuğu da konuşuluyor.

PEKKAN KARARLI

Bu zamana kadar fiyatı 2 milyon 250 bin dolar (13 milyon 700 bin lira) düşüren Pekkan, başarılı olamasa da villayı satmak için uğraşıyor.