23 / 09 / 2023

Akbank'tan emeklilere müjde! Emekli promosyon rakamları güncellendi

Akbank'tan emeklilere müjde! Emekli promosyon rakamları güncellendi

Emekli promosyon rakamlarında son durum belli oldu. Akbank emekli promosyon rakamlarını güncellediğini açıkladı. İşte Akbank'ın güncel emekli promosyon kampanyasının detayları..Emekli banka promosyonları emeklilere ek gelir sağlayan ve finansal anlamda rahatlamalarına yardımcı olan önemli bir fırsattır. Emekli olan herkes, bu promosyonlardan faydalanma hakkına sahiptir ve farklı bankaların sunduğu teklifleri karşılaştırarak en avantajlı seçeneği seçebilirler. Ancak promosyon koşullarını ve vergilendirme detaylarını dikkatlice incelemek her zaman önemlidir.

Son olarak Akbank, emekli promosyonlarını güncellediğini duyurarak emekli vatandaşları sevindirdi. Emekli promosyonları, birçok emeklinin yakından takip ettiği bir konu ve bu durum bankalar arasında rekabeti artırdı.

Bankalar, daha fazla müşteri kazanabilmek için yüksek emekli promosyon rakamları sunma yarışına girdiler. Son olarak, Akbank emekli promosyon kampanyasını güncelledi ve işte güncel rakamlar:

* 0 – 3 bin 499 TL emekli maaşı alanlara 4 bin 200 TL promosyon,
* 3 bin 500 TL – 7 bin 499 TL emekli maaşı alanlara 4 bin 850 TL promosyon,
* 7 bin 500 TL – 9 bin 999 TL emekli maaşı alanlara 6 bin 250 TL promosyon,
* 10 bin  TL ve üzeri emekli maaşı alanlara 7 bin  TL promosyon verilecektir.

Bu promosyondan faydalanmak isteyen SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emeklileri, 01 Eylül – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında Akbank'a taşınarak ve maaşlarını 3 yıl boyunca Akbank'tan almaya taahhüt ederek 7 bin  TL'ye kadar promosyondan yararlanabileceklerdir.

Ayrıca, kampanya dönemi içinde aktif Akbank bireysel kredi kartı bulunmayanlar veya ilk kez Axess veya Wings kartı başvurusu yaparak onaylananlar, 12 ay boyunca her ay en az 2 bin 500 TL harcama taahhüdünde bulunarak 3 bin TL chip-para kazanma fırsatına sahip olacaklardır. Bu, toplamda 10 bin TL ödül fırsatı sunmaktadır. Üstelik, Akbank'a maaş taşıma işlemini kolayca Akbank Mobil veya İnternet Bankacılığı aracılığıyla gerçekleştirebilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.akbank.com/tr-tr/sayfalar/default.aspx

Tarih belli oldu, yeni maaşları açıkladı! İşte memur ve emekliye yapılacak zam

Son Dakika! İzmir'de deprem oldu!

Hiç sigortası olmayanlar da emekli olabilecek! Yaş şartı ve prim desteği sağlanacak! İşte erken emekliliğin formülü

 


 

Geri Dön