05 / 02 / 2023

Akbank'tan tüm müşterilerine promosyon duyurusu! Vakıf, Ziraat ve Halkbank kadar veriyorlar

 Akbank'tan tüm müşterilerine promosyon duyurusu! Vakıf, Ziraat ve Halkbank kadar veriyorlar

Akbank, tüm müşterilerine promosyon duyurusunda bulundu. Bankanın promosyon miktarı Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank'ın emeklilere verdiği promosyon miktarı ile eşit seviyede gerçekleşti.DİĞER KİŞİLER KODU PAYLAŞIRSA EK PARA YOK

Kampanyalı müşteri, davet ettiği Davet Kodunu Alan kişinin Akbank müşterisi olması sonrasında Akbank Kredi Kartı harcaması yapan her tanıdığı için 200 TL, ayrıca Akbank FAV’lı olan her tanıdığı için 100 TL, toplamda 1.000 TL’ye varan chip-para kazanabileceği belirtilen duyuruda 1.000 TL chip-parayı kazandıktan sonra, kodu paylaştığı diğer kişilerin koşulları sağlamasından ilave chip-para kazanamayacağı vurgulandı.

KAMPANYA DETAYLARI DA HAYLİ UZUN

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Kampanyalı Müşteri istediği kadar kişiyle kampanya davet kodunu paylaşabilir.

Kampanya kapsamında kazanılan chip-paralar Kampanyalı Müşteri’nin aktif olarak kullandığı Akbank Kartına ya da Axess veya Wings Kredi Kartına yüklenecektir. Kampanya kapsamında kazanılan chip-para kazanıldığı anda eğer Kampanyalı Müşteri’nin Akbank Kart, Axess veya Wings Kredi Kartı yoksa chip-para yüklemesi gerçekleşemez.

Kampanya kodu oluşturabilmek için müşterinin mevcutta Akbank Kart, Axess veya Wings Kredi Kartı olması gerekir. Henüz kartı olmayan ve kampanyaya katılarak kod oluşturmak isteyen müşteri, yeni kart edindikten bir gün sonra kampanya kodu oluşturabilir.

Kampanya kapsamında Kampanyalı Müşteri’nin kazandığı chip-para, davet koduyla Akbanklı olan yakını Kredi Kartıyla ilk alışverişini yaptığı an ve/veya Akbank FAV’lı olduğu an yüklenecektir. Kazanımına ilişkin Kampanyalı Müşteri’mize sms ile bilgi verilecektir.

Kampanya kapsamında yüklenen chip-paralar kaybolmayan chip-paradır. Yüklenmesi ardından geri çekimi olmayacaktır.

Kampanyadan sadece Akbank personeli olmayan bireysel Akbank müşterileri yararlanabilir.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön