Çukurova Balkon

Akdeniz Turistik Tesisleri Anonim Şirketi Kemer Turizm Seyahat Acentesi Nişantaşı Şubesi açıldı!

Akdeniz Turistik Tesisleri Anonim Şirketi Kemer Turizm Seyahat Acentesi Nişantaşı Şubesi açıldı! Akdeniz Turistik Tesisleri Anonim Şirketi Kemer Turizm Seyahat Acentesi Nişantaşı Şubesi açıldı!

Akdeniz Turistik Tesisleri Anonim Şirketi Kemer Turizm Seyahat Acentesi Nişantaşı Şubesi, Jeans Charles Alin Fortoul tarafından 27 milyon TL'lik sermaye bedeli ile 24 Mart'ta kuruldu.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Akdeniz Turistik Tesisleri Anonim Şirketi Kemer Turizm Seyahat Acentesi Nişantaşı Şubesi, Jeans Charles Alin Fortoul tarafından 27 milyon TL'lik sermaye ile 24 Mart'ta kuruldu. 


Akdeniz Turistik Tesisleri Anonim Şirketi Kemer Turizm Seyahat Acentesi Nişantaşı Şubesi iş konusu; Şubenin amaç ve konusu başlıca şunlardır: 1) Türkiye'de Antalya yöresindeki Kemer tatil köyünde ve genel olarak Türkiye'de devletin izin vereceği her türlü turistik tesisin işletmesini üstlenmek, inşasını doğrudan veya dolayısıyla deruhte etmek, organize etmek, kontrol etmek, daimi surette bakımlarını temin etmek, dışarıdan veya içeriden gelecek turisti eğlendirmek ve vakitlerinin geçirilmesi için her türlü spor ve eğlence ve kültürel faaliyetlerde bulunmak, başkalarının yardımına başvurmak ve onlarla işbirliği tesis etmek, yeni turistik formüllerini tecrübesi ve tatbiki, özel ve tüzel kişilerle birlikte geziler tertip etmek ve onların servislerini istihdam etmek ve sureti umumiye de turistik faaliyette bulunmak; 2) Yerli ve yabancı turistlere yurt içi ve yurt dışı konaklama, her türlü tur ve paket tur hizmetleri, ulaştırma, gezi, spor, eğlence hizmetleri vermek; 3) Şubenin bağlı olduğu şirketin ana sözleşmesinde yazılı diğer her türlü faaliyette bulunmak.


Akdeniz Turistik Tesisleri Anonim Şirketi Kemer Turizm Seyahat Acentesi Nişantaşı Şubesi adres: Şişli, Harbiye Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, Arzu Apartmanı, No:5/1 Daire:2