Akkent Çekmeköy'de 260 bin YTL'ye

Akkent Çekmeköy'de 260 bin YTL'ye Akkent Çekmeköy'de 260 bin YTL'ye

Çekmeköy'de yapılan Akkent Çekmeköy Evleri'nde tamamı 165 metrekarelik konutlar 260 bin YTL'ye satılıyor.Eksay Yapı tarafından İstanbul Çekmeköy'de inşa edilen Akkent Çekmeköy Evleri 9 dönüm arazi üzerine 6 ayrı blokta 128 konuttan oluşuyor.

Akkent Çekmeköy Evleri'nde tamamı 3+1 tipinde olan 165 metrekare büyüklüğündeki konutlar 260 bin YTL'den satılıyor. Yapı Kredi, Fortis, Akbank ve Finansbank ile yapılan anlaşma çerçevesinde uzun vadeli konut kredisi kullanılabiliyor. Konutlar Eylül 2008'de sahiplerine teslim edilecek..

Yüzde 60'ı yeşil alan ve sosyal donatılara ayrılan Akkent Çekmeköy Evleri'nde, 24 saat güvenlik sistemi, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları ve açık otoparklar bulunuyor. En son deprem yönetmeliğine uygun, kaliteli malzemelerle yapılan dairelerde güven ve konfor bir arada sunuluyor. Konumu itibariyle de bölgenin önemli bir noktasında yer alan proje Şile otobanının yanında bulunuyor. Yapılacak  Marmaray  bağlantılı metro ile bölgeye olan ulaşım daha da rahatlayacak.

Tel: (0216) 540 25 00

www.eksayyapi.com

info@eksayyapi.com

Projeden görüntüler için tıklayın...