Akkoza Evleri'nde yüzde 1 peşinatla!

Akkoza Evleri'nde yüzde 1 peşinatla!

Akkoza Evleri'nde kısa bir süre için yüzde 1 peşinat ve 80 aya sıfır faiz kampanyası başlatıldıGaranti Koza, Akiş ve Corio ortaklığının dev projesi Akkoza, yüzde 1 peşinat ve 80 aya kadar yüzde sıfır faizle, aylık 1.590 TL'den başlayan ödemelerle ev sahibi olma imkanı sunuyor. İstanbul'un yükselen değeri Esenyurt'ta modern tarzı ve kapsamlı proje içeriğiyle fark yaratan, Türkiye'nin en büyük gayrimenkul projelerinden Akkoza'dan ev almak isteyenlere kısa bir süre çok özel şartlarla yeni bir kampanya sunuluyor. Türkiye'de ilk defa bu kapsamda konut, alışveriş merkezi, okul, hastane gibi yaşam alanlarını bir arada sunan Akkoza'nın yeni kampanyası dahilinde; Akkoza Evleri, 119 bin 700 TL'den başlayan peşin fiyatlar ve yüzde 1 peşinat ile 80 aya kadar yüzde 0 faiz ile aylık 1.590 TL'den başlayan ödemelerle İş Bankası'ndan banka kredisi ile satışa sunuluyor. Kampanya kapsamında peşin ödemelere de yüzde 25'lere varan indirim uygulanıyor.
 
Dünyanın önde gelen mimari gruplarından "Development Design Group" ve Sehilart Mimarlık tarafından proje mimarisi gerçekleştirilen kapsamlı yaşam projesi Akkoza, toplam 450 bin metrekare arazi üzerinde inşa ediliyor. Her ihtiyacı karşılayacak ayrıntılarla tasarlanan 5 bin 500 adet Akkoza Evleri, 5 ayrı etaptan oluşuyor. Birinci etabı oluşturan 421 konutun 2010 Nisan ayından itibaren sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.
 
Bölgenin yaşam kalitesini yükseltecek marka seçkisi ve modern tasarımı ile İstanbul'un batısında alışverişe yeni bir anlam kazandıracak Akkoza AVM ise projenin can damarlarından biri olarak 2010 yılı sonunda açılacak. Akkoza kapsamında; Tenis başta olmak üzere, eksiksiz spor ve sağlıklı yaşam için tüm hizmetleri sunacak kompleksi Club İstanbul, her türlü sosyal aktiviteye ev sahipliği yapacak festival alanı Festival Park, özgün peyzaj mimarisi ile Akkoza Park ve FMV IŞIK Okulları ile tam teşekküllü özel bir hastane de yer alıyor.

0212 444 99 33

 

www.ak-koza.com.tr

 

 

İlgili haber:

 

Akkoza'da yüzde 1 peşinatla! 80 aya sıfır faiz!