12 / 08 / 2022

Akmerkez'e 6 ödül birden!

Akmerkez'e 6 ödül birden!

Sektöründe 20 yılı geride bırakan Akmerkez, AVA Digital Awards 2014 ödülleri'nde 6 ödül birden alarak 2014'e hızlı bir giriş yaptı. Akmerkez Genel Müdürü Murat Kayman konu ile ilgili açıklama yaptı...Akmerkez, 2014 yılının ilk ödülünü en prestijli uluslararası ödül programlarından biri olan AVA Digital Awards’dan aldı.  Akmerkez, ‘Dileklerini Uçur’ projesi ile AVA Digital Awards Sosyal Medya kategorisinde Yarışma Tanıtımı, Twitter Genel ve Twitter Bağlantılı alanlarında Altın; Dijital Pazarlama kategorisinde Dijital Pazarlama Kampanyası, Sosyal Kampanya ve Diğer dallarında ise Platin olmak üzere 6 ödüle layık görüldü.


Sadece 2013 yılı içerisinde Hermes Creative Awards, AVA Digital Awards, Platinium PR Awards, Stevie Awards, MarCom Awards’da 6 farklı proje ile 15 ödül kazanan Akmerkez, bu yılın ilk ödülü ise Dileklerini Uçur Projesi ile AVA Digital Awards’dan geldi. Üstelik iki kategoride toplam altı dalda altın ve platin ödüller kazandı.


Yüksek rekabet ortamında var olmanın yenilikçi bakış açısıyla mümkün olduğuna değinen Akmerkez Genel Müdürü Murat Kayman, başarılarını değerlendirirken önemli noktalara dikkat çekti.

 

Amacımız kalıcı bir marka olmak


“Son yıllarda alışveriş merkezleri sektöründe müthiş bir rekabet yaşanıyor. Aslında amacınız en iyi olmaksa bu her sektörde, hiç bitmeyen bir yarış anlamına geliyor. Akmerkez için durum biraz daha farklı. Biz zaten daima farklı, kaliteli, en iyi hizmeti vermek ve belki en önemlisi kalıcı bir marka olmak amacı ile kurulduk. Akmerkez, birçok köklü dünya şehrinde olduğu gibi İstanbul’un nesiller ağırlayan mekanı olma vizyonunu taşıyor. Dolayısıyla hayata geçirdiğimiz her projenin en iyi olması ve sektöre  yenilik getirmesi bizim için çok önemli. Diğer yandan teknoloji, sosyal ve dijital medya artık hayatın bir parçası. Projelerin teknoloji ile entegrasyonu, hem daha hızlı ve kolay katılım hem de alışkanlıktan dolayı tercihi artırıyor” dedi.


Dünya