Ali Ağaoğlu'nun Alican Ağaoğlu'na cezası: Parçalayın tekneyi!

Ali Ağaoğlu'nun Alican Ağaoğlu'na cezası: Parçalayın tekneyi! Ali Ağaoğlu'nun Alican Ağaoğlu'na cezası: Parçalayın tekneyi!

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu'nun çocuklarına karşı ne kadar cömert olduğunu bilmeyen yoktur...Oğlu Alican, 18 yaşını doldurduğunda altına Lamborghini çeken Ağaoğlu, geçen yıl da kızı Sena'ya 18'inci yaş hediyesi olarak 500 bin Euro'ya Bentley almıştı. Çocuklarına karşı bu kadar eli açık olan Ağaoğlu'nun, 30 bin dolara sürat teknesi alan oğluyla büyük bir kriz yaşadığı kulağıma geldi!


 Ali Ağaoğlu


3 ADAMINI GÖNDERİP TEKNEYİ BULDURTMUŞ!


Londra'daki rezidans inşaatının başında bulunan, 4 Temmuz'da Kırgızistan Cumhuriyeti Trabzon Fahri Konsolosu olan, 20 yaşındaki Alican Ağaoğlu; babasından habersiz 30 bin dolara bir sürat teknesi almış. Alican tekneyle Bodrum koylarında turlarken Ali Bey'in bundan haberi olmuş ve küplere binmiş! 

 Ali Ağaoğlu

Bodrum'daki adamlarını arayıp, "Bana tekneyi bulun" demiş. Tekne, Alican'ın bakım için bıraktığı Bodrum Marina Group'ta bulunmuş. Üç adamına talimat verip 30 bin dolarlık tekneyi paramparça ettiren Ali Bey; teknenin parçalanmış fotoğraflarını da istemiş. Öğrendiğime göre Ali Bey'in bu tepkisi, oğlunun kendinden habersiz tekne almasından kaynaklanmıyormuş. Çok tehlikeli olduğunu düşündüğü sürat teknesinin oğlunun başına bir iş açmasından korkmuş....

Ali Ağaoğlu

Bülent Cankurt / SABAH