Alişan: Büyük evde oturuyorsam kime ne!

Alişan: Büyük evde oturuyorsam kime ne! Alişan: Büyük evde oturuyorsam kime ne!

Türkiye’nin en popüler çiftleri arasında yer alan Alişan ve Buse Varol, sosyal medyada yaşadıklarına isyan ederek, "Büyük evde oturuyorsam kime ne" dedi.Alişan: Büyük evde oturuyorsam kime ne!
Alişan ve Buse Varol Tektaş, Türkiye’nin en popüler çiftlerinden... Evlilikleri, 1 yaşındaki bebekleri Burak’la daha da güçlendi. Ünlü çift ile hem corona virüs sürecini hem hayatı hem de 6 Mayıs’taki evlilik yıl dönümlerini anlattı.


Posta Gazetesi'nden Alev Gürsoy Cimin'e açıklamalar yapan Alişan ve Buse Varol sosyal medyada yaşadıklarına isyan etti. İşte  Alev Gürsoy Cimin'in röportajındaki o kısım...

BÜYÜK BİR EVDE OTURUYORSAM KİME NE? 

-Siz de sosyal medyanın gazabına uğrayanlardan birisiniz.

Alişan: Evde yaptığımız paylaşımlara bile laf ediyorlar. Paylaşım yapmaya korkar olduk. Neymiş efendim, çok büyük evde yaşıyormuşuz da onlar küçücük evlerde yaşıyormuş. 23 yıl aralıksız, köpek gibi çalıştım. Büyük evde oturuyorsam kime ne! Nasıl bir evde yaşadığım kimi, niye ilgilendirir? Keşke herkes eşit şartlarda para kazanabilse ama dünyadaki eşitsizliğin suçlusu ben değilim.

Buse: Ayrıca ilk evlendiğimizde bir apartman dairesinde oturuyorduk. Şimdi de kiradayız. Bunun açıklamasını yapmak da acı bir durum.

 

Alişan Galata'da otel satın aldı!