AlizePark Evleri'nde 185 bin YTL'ye!

AlizePark Evleri'nde 185 bin YTL'ye!

AlizePark Evleri'nde, daire fiyatları büyüklüklerine göre, 185 bin YTL ile 325 bin YTL arasında değişiyor.


11 bin metrekare alan üzerinde İstanbul'un en düzenli gelişen Kurtköy-Yenişehir bölgesinde kurulan AlizePark Evleri, 4 blokta toplam 120 konuttan oluşuyor.
AlizePark Evleri'nde büyüklükleri 120 metrekare ile 195 metrekare arasında değişen konutlar, 185 bin YTL ile 325 bin YTL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Yapı Kredi Bankası ile anlaşması bulunan AlizePark Evleri'nde 8 aya kadar olan ödemelerde vade farkı uygulanmazken, 36 aya kadar olan ödemelerde ise aylık sadece yüzde 1,2 vade farkı uygulanıyor.
9 bin 400 metrekare yeşil alana sahip AlizePark Evleri, depreme dayanıklı olarak, birinci sınıf malzeme ve işgücü ile inşa ediliyor. AlizePark, kapalı otopark, jenaratör, yüzme havuzu, 24 saat güvenlik, tenis kortu, basketbol/voleybol sahası, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanı, tüm açık alanlarda wireless internet bağlantısı yer alıyor. 300 metrekarelik kapalı alana sahip AlizePark Club'te ise fitness salonu, sauna, şok duşu, kafeterya, bilardo, masa tenisi, çeşitli masa oyunları, site toplantıları ve özel günler için kullanıma uygun toplantı salonu imkanı da bulunuyor. Ayrıca tüketicilere, evlerin iç dekorasyonu konusunda ücretsiz iç mimar desteği veriliyor.
 
0216 683 93 93

www.alizepark.com

Projeden görüntüler için tıklayınız...