Allready, kiralık toplantı ve eğitim salonlarında bahar kampanyası düzenledi!

Allready, kiralık toplantı ve eğitim salonlarında bahar kampanyası düzenledi! Allready, kiralık toplantı ve eğitim salonlarında bahar kampanyası düzenledi!

İstanbul Anadolu Yakası’nda günlük veya saatlik olarak kiralanabilecek tam donanımlı toplantı ve eğitim salonları sunan Allready, 31 Mayıs 2015 tarihine kadar “Bahar Kampanyası” düzenledi.1995 yılından bu yana gayrimenkul geliştirme, ofis dizaynı, mimari proje, inşaat ve iç dekorasyon hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren Movipar Grubu’nun bir alt markası olarak 2014 yılında kurulan Allready, 31 Mayıs 2015 tarihine kadar her türlü ihtiyaca cevap verebilecek kapasitedeki ve teknolojideki toplantı ve eğitim salonlarında, yüzde 25 oranında indirim sunacak.


“Hazırsanız Hazırız” mottosuyla kurulan ve ilk şubesinin kapılarını geçtiğimiz yıl, dünyaca ünlü mimarlık grubu Chapman Taylor ve Movipar tarafından dizayn edilen Monumento Kartal’da açan Allready, gerçek ve tüzel kişilerin ofis ve toplantı salonu ihtiyaçlarına en üst düzeyde cevap vermek ve profesyonelce yönetilen modern iş ortamları sunmak amacıyla kuruldu. 


Metro, TEM, E5, Sabiha Gökçen Havaalanı, Pendik Marina, Sahil yolu ve İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’na yakınlığı ile dikkat çeken ve kuruluşundan bu yana aralarında, özel sağlık koşulları olan insanlar için hayatı kolaylaştıran hizmetler geliştiren uluslararası dünya devi Coloplast’dan, 30 yıldır brülör üreten ve sektörün öncü firmaları arasında yer alan Ecostar’a, emlak sektörünün başarılı uluslararası oyuncularından Realty World’den Remax’a kadar birçok önemli markayı ağırlamaya devam ediyor. Dünya