29 / 09 / 2022

Altın bugün ne kadar? 14 Ağustos 2022 gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum

Altın bugün ne kadar? 14 Ağustos 2022 gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum

Altın kaç TL şeklinde sorulan sorulara yatırımcılar ve altın alacak yanıt arıyor. 14 Ağustos 2022 yani piyasaların kapalı olduğu haftanın yedinci gününde gram, ons altının kaç TL olduğu sorgulanıyor. İşte merak edilen 14 Ağustos altın fiyatları!Altın fiyatları 14 Ağustos Pazar günü ilgilileri tarafından araştırılıyor. Altının gram fiyatı güne nasıl başladı? Çeyrek altın, ons fiyatı ne kadar? soruları yanıtlarını arıyor. Altın fiyatlarındaki güncel rakamlar haftanın yedinci gününde de sorgulanıyor. Geçtiğimiz gün yüzde 0,2 azalışla günü 1.789,5 dolardan tamamladı. 14 Ağustos gram altın kaç TL? Bugün altın ne kadar? detaylı cevapları... 

Altın bugün ne kadar? 14 Ağustos 2022 gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum

Haftanın ve piyasaların kapalı olduğu yedinci gününde altın gram ve ons fiyatlarındaki son durumun ne olduğu merakla araştırılıyor. Geçtiğimiz Cuma günü ons fiyatındaki düşüşe karşın, dolar kurundaki yükselişe paralel değer kazanan altının gram fiyatı, günü yüzde 0,2 artış ile 1.032,4 liradan tamamladı. Vatandaşlar altın fiyatlarında bir değişiklik olup olmadığını bilmek istiyor. İşte 14 Ağustos gram, çeyrek ve ons altın fiyatlarına haberimizden detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön