26 / 09 / 2022

Altın bugün ne kadar? 7 Ağustos 2022 gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum

Altın bugün ne kadar? 7 Ağustos 2022 gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum

Altın kaç TL şeklinde sorulan sorulara yatırımcılar ve altın alacak yanıt arıyor. 7 Ağustos 2022 yani piyasaların kapalı olduğu haftanın yedinci gününde gram, ons altının kaç TL olduğu sorgulanıyor. İşte merak edilen 7 Ağustos altın fiyatları!Altın fiyatları 7 Ağustos Pazar günü ilgilileri tarafından araştırılıyor. Altının gram fiyatı güne nasıl başladı? Çeyrek altın, ons fiyatı ne kadar? soruları sıklıkla sorulan sorular arasındadır. Altın fiyatlarındaki güncel rakamlar haftanın yedinci gününde de merak ediliyor. Dolar, geçtiğimiz günün verileri üzerinden işlemine devam ediyor.  Yükselişle başlamasının ardından 17,96 seviyelerinde işlem görmesi altın fiyatlarını da etkiledi. 7 Ağustos gram altın kaç TL? Bugün altın ne kadar? detaylı cevapları... 

 Altın bugün ne kadar? 7 Ağustos 2022 gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum

Piyasaların kapalı olduğu haftanın yedinci gününde fed kararından sonra altın gram ve ons fiyatlarındaki son durumun ne olduğu merakla araştırılıyor. Piyasaların işleme kapalı olduğu haftanın yedinci gününde geçtiğimiz gün ons fiyatına paralel değer kazanan altının gram fiyatı, günü yüzde 1,4 artış ile 1.032 liradan tamamlamıştı.  Piyasaları yakından takip edenler gram fiyatı, ons fiyatında değişiklik olup olmadığını öğrenmek istiyor. İşte 7 Ağustos gram, çeyrek ve ons altın fiyatlarına haberimizden detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön