12 / 08 / 2022

Altın uzmanı İslam Memiş açıkladı! Hafta sonu müdahale gelebilir

Altın uzmanı İslam Memiş açıkladı! Hafta sonu müdahale gelebilir

Altın ve para politikaları uzmanı İslam Memiş, hükümetin artan döviz fiyatlarını durdurabilmek için hafta sonu müdahale edebileceğini ve bunun da altın fiyatlarını etkileyebileceğini söyledi.Memiş, görünümün pozitif olduğunu belirterek imkanı olanları gümüş başta olmak üzere geri çekilen emtia fiyatlarını değerlendirmeye çağırdı. 

İslam Memiş, dolar kuru için de 16.40 TL seviyesinde direnme olması halinde 16.60 TL'nin zorlanabileceğini savundu. 

Altın uzmanı İslam Memiş açıkladı! Hafta sonu müdahale gelebilir

Memiş, hafta sonu müdahale gelebileceğini de iddia etti.

Editörün Notu: Bu haber 27 Mayıs 2022 21.54'te yazıldı. An itibariyle dolar kuru 16 lira 22 kuruş, euro 17 lira 38 kuruş, altının gramı ise 966 lira 21 kuruş değerindedir. 

Asgari ücrete 2. zam hakkında flaş gelişme

Peynire devasa zam! Etiketi görenler şok oldu!

Ev alacaklar dikkat! Merkez Bankası'ndan açıklama geldi

 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.