10 / 12 / 2022

Altında büyük deprem olacak! Piyasa uzmanından gram altın ve çeyrek altın tahmini

Altında büyük deprem olacak! Piyasa uzmanından gram altın ve çeyrek altın tahmini

Merkez Bankası'nın faiz kararı sonrası düşüşe geçen altın fiyatları yeniden yükselişe geçti. Piyasalardaki durumu değerlendiren ekonomist Tunç Şatıroğlu 'Büyük deprem' geliyor diyerek vatandaşları uyardı.Geçtiğimiz hafta set düşüşler yaşayan altın fiyatları yatırımcısını tedirgin ediyordu. Ons altın küresel piyasalarda değer kaybederek kritik seviyeye kadar inmişti. Ancak yeni ayla birlikte altın fiyatları tırmanıyor. Yatırımcılar ise 'Altın fiyatları yükselecek mi? Altın alınır mı, satılır mı?' sorularını araştırıyor. Piyasadaki hareketliliği değerlendiren ünlü ekonomist Tunç Şatıroğlu altın için tavsiyelerde bulundu. 'Deprem yakındır' diyen Tunç Şatıroğlu beklenen seviyeleri duyurdu. İşte Tunç Şatıroğlu'nun dikkat çeken altın yorumu...

ALTIN FİYATLARI YÜKSELİŞE GEÇTİ
Altın fiyatlarında hareketlilik başladı. Yükselişe geçen altın fiyatları yatırımcıların gündemine geldi. Fiyatlarda yaşanan yükselişleri değerlendiren ekonomist Tunç Şatıroğlu, altındaki yükselişin devam edeceğini ifade etti. Yükselişin nedeni döviz kurunda yaşanan olumsuz gelişmeler olurken, gram altın sert şekilde arttı.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön