03 / 12 / 2023

Altında deprem! Elinde 1 gram bile altını olan çabuk baksın! Bu rakamlar sizi üzebilir! Son dakika altın fiyatları

Altında deprem! Elinde 1 gram bile altını olan çabuk baksın! Bu rakamlar sizi üzebilir! Son dakika altın fiyatları

Altın fiyatlarındaki hareketli seyir devam ediyor. Son dakika altın fiyatları milyonlarca kişi tarafından yurt içi piyasalarda yakından takip ediliyor. Elinde 1 gram bile alını olanlar çabuk baksın! İşte son dakika altın fiyatları 16 Ağustos 2022..Son dakika altın fiyatları haftanın ikinci işlem gününde de yakından takip ediliyor. Milyonlarca yatırımcı ve altın almak isteyenler bugün gram altın ne kadar? Çeyrek altın kaç lira? Yarım alrın kaç TL? Tam ve ata altın en kadar oldu? sorularınınn  cevaplarını araştırıyor.

Elinde1 gram bile altını olanlar çabuk baksın! Altın fiyatlarındaki hareketlilik bugün de devam ediyor. Altın fiyatları haftanın ikinci işlem gününde düşmeye başladı. Ons altın bugün 1781 dolardan işlem görüyor.

Peki bugün gram altın ne kadar? Çeyrek altın kaç TL? Yarım altın kaç lira? İşte son dakika canlı altın fiyatları 16 Ağustos 2022...

Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön