01 / 07 / 2022

Altında operasyon şimdi başladı! Hamle yapmak için doğru zamanı bekleyin

Altında operasyon şimdi başladı! Hamle yapmak için doğru zamanı bekleyin

Altın fiyatları bugün ani iniş çıkışlar sergilerken ons altın 1809 dolar seviyesine kadar geriledi. Altında bir operasyonun başladığını söyleyen Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş yatırımcıların paniğe kapılmamalarını söyledi...Altın ve Para piyasası uzmanı İslam Memiş altın fiyatları için ekranda görülen verilerin serbet piyasada görülmesinin mümkün olmayacağını söyledi. Dolar fiyatları 20 yılın en yüksek seviyelerine ulaşırken ons altın 1809 dolar seviyesine geriledi. Altın ve dolar arasındaki makas aralığı dikkat çekiyor. 

Altında operasyon şimdi başladı! Hamle yapmak için doğru zamanı bekleyin

Altın ve dolar yatırımcıları piyasalardaki gelişmeleri yakından takip ederken İslam Memiş, Fed'in bir operasyon başlattığını söyledi. Hiç kimsenin beklemediği bir anda Merkez Bankası altın fiyatlarında bir operasyon başlattı. Dolar fırlarken altın fiyatları dip seviyelere geriledi. 

 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.