Altındağ’da 352 kilometre yeni yol açıldı!

Altındağ’da 352 kilometre yeni yol açıldı!Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin hedeflediği gibi sağlıklı kentleşme için çalışan Altındağ Belediyesi, imar planı tamamlanan mahallelerde yol açma çalışmalarına devam ediyor.


Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin hedeflediği gibi sağlıklı kentleşme için çalışan Altındağ Belediyesi, imar planı tamamlanan mahallelerde yol açma çalışmalarına devam ediyor. Hem yeni yollar açan, hem de 2 arabanın bile yan yana geçmekte zorlandığı caddelerde yol genişletme çalışmalarını sürdüren Altındağ Belediyesi, çalışmalarına son sürat devam ediyor.


Ankara-Kocaeli arası kadar yeni yol açıldı


Altındağ’ın tüm mahallelerinde özveriyle çalışan Altındağ Belediyesi, Altındağ’da 1 yılda 17 kilometre daha yol açarak, bölgedeki yapılaşmayı hızlandırdı. Böylece 2005 yılından bu yana açılan yeni yol uzunluğu 352 kilometreye ulaştı. Ankara-Kocaeli arası yol uzunluğu kadar yeni yol, Altındağlılar için hizmete açıldı.


“Tüm mahallelerimizde yol açma çalışması gerçekleştirdik.”


Şehir planlamasında cadde ve sokakların önemli bir yeri olduğuna dikkat çeken Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, bu nedenle yol açma çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini söyledi. “Altındağ’ın tüm mahallelerinde yeni yollar açtık ve var olan yolları genişlettik. Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızına göre, her mahallemizde çalışma gerçekleştirdik. Durmaksızın yolumuzda ilerlemeye devam ediyoruz.” diyen Başkan Tiryaki, Altındağ Belediyesi olarak ilçede tam anlamı ile bir kentsel dönüşüm gerçekleştirdiklerini ifade etti.


“2016 yılında geniş çaplı asfalt çalışmamız devam edecek.”


Başkan Tiryaki çalışmaların yalnızca yol açmak ya da genişletmekle sınırlı kalmadığının da altını çizdi. Açılan tüm yolların asfaltlandığını belirten Tiryaki, 2016 yılında ilçe genelinde geniş kapsamlı bir asfalt çalışması gerçekleştireceklerinin de müjdesini verdi.Altındağ Belediyesi


Haber Habertürk Ankara'da şu şekilde yer aldı


ALTINDAĞ Belediyesi, imar planı tamamlanan ^mahallelerde yol açma çalışmalarına devam ediyor. 

İlçenin tüm mahallelerinde çalışmaları sürdüren belediye, 1 yılda 17 kilometre daha yol açarak, yapılaşmayı hızlandırdı. Böylece 2005 yılından bu yana açılan yeni yol uzunluğu 352 kilometreye ulaştı Ankara-Kocaeli arası yol uzunluğu kadar yeni yol, Altındağlılar için hizmete açıldı. 

Şehir planlamasında cadde ve sokakların önemli bir yeri olduğuna dikkat çeken Veysel Tiryaki, bu nedenle yol açma çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini söyledi. "Altındağ'ın tüm mahallelerinde yeni yollar açtık ve var olan yolları genişlettik. 

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızına göre, her mahallemizde çalışma gerçekleştirdik. Durmaksızın yolumuzda ilerlemeye devam ediyoruz" diyen Tiryaki, Altındağ Belediyesi olarak ilçede tam anlamı ile bir kentsel dönüşüm gerçekleştirdiklerini ifade etti. 


Habertürk Ankara 


Habe Star Ankara'da şu şekilde yer aldı


ALTINDAĞ Belediyesi, imar planı tamamlanan mahallelerde yol açma çalışmalarına devam ediyor. Beledi ye, 1 yılda 17 kilometre daha yol açarak, bölgedeki yapılaşmayı hızlandırdı. Böylece 2005 yılından bu yana acılan yeni yol uzunluğu 352 kilometreye ulaştı. Ankara-Kocaeli arası yol uzunluğu kadar yeni yol, Altındağlılar için hizmete acildi. 

Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, 2016 yılında ilce genelinde geniş kapsamlı bir asfalt calısması gerçekleştireceklerinin de müjdesini verdi. 


Star Ankara