Altındağ'da imar planı tamamlanan mahalleler açılıyor!

Altındağ'da imar planı tamamlanan mahalleler açılıyor!Altındağ'da Hem yeni yollar açan, hem de 2 arabanın bile yan yana geçmekte zorlandığı caddelerde yol genişletme çalışmalarını sürdüren belediye, 1 yılda 17 km daha yol açarak, bölgedeki yapılaşmayı hızlandırdı.


Böylece 2005 yılından bu yana açılan yeni yol uzunluğu 352 kilometreye ulaştı. Ankara-Kocaeli arası yol uzunluğu kadar yeni yol, Altındağlıların hizmetine sunuldu. Şehir planlamasında cadde ve sokakların önemli bir yeri olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, "Tüm mahallelerde yeni yollar açtık ve var olan yolları genişlettik. Açılan tüm yollar asfaltlandı. Bu yıl da ilçe genelinde geniş kapsamlı bir asfalt çalışması yapacağız" diye konuştu. Sabah AnkaraHaber  Ankara  Başkent Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki'nin hedeflediği gibi sağlıklı kentleşme için çalışan Altındağ Belediyesi, imar planı tamamlanan mahallelerde yol açma çalışmalarına devam ediyor. Hem yeni yollar açan, hem de 2 arabanın bile yan yana geçmekte zorlandığı caddelerde yol genişletme çalışmalarını sürdüren Altındağ Belediyesi, çalışmalarına son sürat devam ediyor. Ankara-Kocaeli arası kadar yeni yol açıldı Altındağ'ın tüm mahallelerinde özveriyle çalışan Altındağ Belediyesi, Altındağ'da 1 yılda 17 kilometre daha yol açarak, bölgedeki yapılaşmayı hızlandırdı. Böylece 2005 yılından bu yana açılan yeni yol uzunluğu 352 kilometreye ulaştı. Ankara-Kocaeli arası yol uzunluğu kadar yeni yol, Altındağlılar için hizmete açıldı. 


"TÜM MAHALLELERİMİZDE YOL AÇMA ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİK" 

Şehir planlamasında cadde ve sokakların önemli bir yeri olduğuna dikkat çeken Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, bu nedenle yol açma çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini söyledi. "Altındağ'ın tüm mahallelerinde yeni yollar açtık ve var olan yolları genişlettik. Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızına göre, her mahallemizde çalışma gerçekleştirdik. Durmaksızın yolumuzda ilerlemeye devam ediyoruz" diyen Başkan Tiryaki, Altındağ Belediyesi olarak ilçede tam anlamı ile bir kentsel dönüşüm gerçekleştirdiklerini ifade etti. 


"2016 YILINDA GENİŞ ÇAPLI ASFALT ÇALIŞMAMIZ DEVAM EDECEK"

Başkan Tiryaki çalışmaların yalnızca yol açmak ya da genişletmekle sınırlı kalmadığının da altını çizdi. Açılan tüm yolların asfaltlandığını belirten Tiryaki, 2016 yılında ilçe genelinde geniş kapsamlı bir asfalt çalışması gerçekleştireceklerinin de müjdesini verdi. 


Ankara Başkent